Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług!

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Jak widać mało jest pań, które zajmują się joomla. Może czas to zmienić. W związku z tym postanowiłam napisać parę słów jak to się u mnie zaczęło. Może zainspiruje to kogoś, w końcu nie taki diabeł straszny.

Mamy piątkę dzieci, to jak załoga RUDEGO tylko, że bardziej absorbują. Musiałam pracować w domu, bo dójka chora, ale to pomińmy. Więc byłam przerażoną mamą pracującą w domu, która nie miała czasu dla siebie, w za dużej bluzie i bez pomysłu co dalej. Depresja była już blisko.

Przez znajomą trafiłam na blog Pana Sławka i doznałam olśnienia, to było to. Poprosiłam o przesłanie kursu joomla 2.5. i z zapartym tchem czekałam na fascynujące, nowe lekcje, które czytałam z zapartym tchem. Potem zaczęłam stawiać pierwsze kroki, a Pan Sławek zawsze służył mi swoją radą i pokazywał jak można osiągnąć cel.

Stworzyliśmy naszą pierwszą stronę firmową i wtedy poczułam, że moje życie diametralnie się zmieniło. Odzyskałam wiarę w siebie, że jeszcze coś potrafię i to nie jest tylko mycie butelek po bobasie. Kiedy ja zaczęłam tak siebie postrzegać inni też zaczęli mnie inaczej traktować.

Pan Sławek dał mi wiedzę, siłę i "mnie naprawił". Czasem tak myślę, gdyby nie joomla to co byłoby dalej, chyba kiepsko. \

Drogie panie wy też możecie. Jeśli ja dałam radę to wy też macie taką możliwość. Trochę zacięcia, pracy, odwagi i samozaparcia. Niektóre kobiety, żeby się zrelaksować biegną do SPA, ja siadam i robię strony, czytam i wiem, że nadal się rozwijam.

Z książką Pana Sławka nie rozstaję się na krok. Dziś joomla to moja pasja. Moje panie do dzieła i mam nadzieję, że w większym gronie spotkamy się na następnych Dniach Joomla. A Pan Sławek ma u mnie duży dług wdzięczności. Dziękuję Panu serdecznie i pozdrawiam.

Ania

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Profesjonalnie przygotowany kurs dla nieprofesjonalistów.

Dziękuję Panu Sławkowi, a e-booka polecam wszystkim, którzy chcą w przystępny sposób zdobyć nowe umiejętności.

Maria

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Gratuluję!!! Nie dziwi mnie fakt, iż pańska książka zdobyła tytuł Książki 2013 Roku. Ja na razie jestem na etapie nauki, prób i błędów. Kurs jest jednak tak przejrzysty i czytelny, że przyswajanie wiedzy jest przyjemnością.

Pozdrawiam

Anna

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Bardzo przystępnie opracowany kurs. BARDZO POLECAM !!!!!!!!!!!!!

marian7

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Świetny kurs, napisany zrozumiałym językiem, dla każdego. Bardzo rzetelnie, profesjonalnie, również pomysłowo tak aby zrozumieli początkujący użytkownicy Joomla.

Dziękuję Panie Sławomirze.

Wiesław Malinowski
www.skleptorebek.pl

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Kurs napisany w prosty bardzo przydatny do praktycznego wykorzystania sposób. Dzięki niemu zainstalowałem na swoim koncie Joomla 2.5 bez żadnych problemów.

Widać, że tworzył ten kurs człowiek (Sławek) który naprawdę robi te rzeczy praktycznie.

Krzysztof

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Kurs Joomla 2.5 - praktycznie rzecz biorąc kurs zrobiony "łopatologicznie", czyli wszystko jasne, proste i nieskomplikowane! A ja się tak męczyłem! A było jedynie kupić książkę! Próbowałem kiedyś robić jakiś portal w Joomli gdyż zaciekawiła mnie technologia CMS'ów. A właściwie do CMS'ów dotarłem przy operowaniu (jako autor artykułów) w Mambie.

No i zacząłem bawić się w robienie stronek w (po dłuższych bądź krótszych przygodach z innymi CMS'ami) Joomli - chyba wtedy 1.5. Ale poległem. I to na dłużej!!!

Dopiero przez całkowity przypadek trafiłem na kurs internetowy Sławka. Forma mnie zachwyciła! Grafika też - takie przedstawienie treści i ilustracji jest chyba najpraktyczniejsze. Prenumerowałem kiedyś Komputer Świat Expert - tam mieli też dobrą grafikę poglądową, ale do tego tematu lepsza jest taka właśnie.

No i kupiłem (książkę?) podręcznik raczej. Rewelacja!!!! Polecam "obiema ręcami" i podręcznik i kurs internetowy każdemu - i amatorowi i zaawansowanemu użytkownikowi Joomli (nie tylko 2.5).

Odkryjcie bloga Sławka - tam jest więcej ciekawych materiałów - też polecam.

flexa

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Super kurs. Przygodę z Joomla! zacząłem od tego właśnie poradnika i idzie całkiem nieźle!

OPozdrawiam i polecam

Robert

Doradztwo Sławka

Jestem zadowolona z kontaktu z panem Sławomirem. Bardzo profesjonalna pomoc. Rzetelna i konkretna. Co najważniejsze wyczerpująca na temat który nas interesuje.

Dziękuję za pomoc, życzę sukcesów.

Renata Walach
www.zuzannakoziel.eu

Opinia do e-booka: Joomla! 2.5. Access Control List

Bardzo dobrze i przejrzyście napisany poradnik ACL. Krok po kroku "prowadzi za rękę". polecam wszystkim.

Sławomir Rauchfleisch

 

Dodaj swoją opinię!

Wybierz, czego dotyczy Twoja opinia:
Nieprawidłowe dane

Twoja opinia(*)
Wpisz tutaj swoją opinię

Imię i nazwisko(*)
Podaj swoje imię i ewentualnie nazwisko

Twój e-mail(*)
Podaj swój adres e-mail

Adres WWW Twojej strony:
Podaj adres WWW swojego serwisu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacji opinii. W każdej chwili będziesz miał prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by przesłać opinię.
Nieprawidłowe dane

Zobacz pozostałe strony z opiniami osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług: