Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług!

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Jestem pod miłym wrażeniem jeśli chodzi o kurs Joomla 2.5. Gdy wystąpił jakiś problem, Sławek od razu przyszedł mi z pomocą. Profesjonalista pod każdym względem, polecam wszystkim :))))))

Renata

 

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Witam,
Kilka lat temu próbowałam zrobić stronę opartą na Joomla! i straciłam tylko mnóstwo czasu. A teraz po Twoim kursie mailowym, którego jeszcze nie skończyłam, radzę sobie doskonale. Kurs jest super, to raz, a dwa skuteczna jest formuła wysyłania co tydzień kawałka, bo ma się czas, żeby przyswoić wiedzę i większą motywację, żeby się uczyć :). Co prawda moja nowa strona jeszcze jest w powijakach, ale mam nadzieję, że już niedługo pojawi się w necie.

Bardzo dziękuję za ten kurs !!!

Katarzyna Wolny-Sobiecka
www.astrohoroskopy.pl

 

Opinia do e-booka: Kurs Joomla! 2.5

Witam serdecznie zakupiłem u Sławka E-Book kurs Joomla! 2.5. I jestem bardzo zadowolony kurs bardzo przejrzyście, kroczek po kroczku przedstawia proces stworzenia a potem wdrożenia własnej strony www.

Kurs bardzo czytelnie przedstawia każdą pozycję administracji Joomla! wszystko to podparte jest obrazkami. Stronę budujesz razem z nauczycielem na przykładowym temacie.

Kontakt ze Sławkiem jest bajeczny ma mnóstwo cierpliwości i na każde nawet najgłupsze pytanie odpowiada z uśmiechem :-). Przed kursem Joomla! była dla mnie czarną magią w tej chwili sam zainstalowałem najnowszą wersję sam dodaję rozszerzenia już wkrótce mam nadzieję zaistnieć w sieci z pierwszą stroną www.

Podsumowując, lepszego kursu nie znajdziecie do tego wsparcie nauczyciela który chętnie odpisuje na pytania. Mam nadzieję na dalszą współpracę i dziękuję.

Pozdrawiam Serdecznie Dominik :-)

A poważnie: gratuluję książki, naprawdę warta uwagi.

Dominik

 

Opinia do e-booka: Kurs Joomla! 2.5

Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się budowania profesjonalnych serwisów opartych na CMS Joomla. E-book jest fantastycznie przygotowany. Sławomir Pieszczek wyjaśnia dokładnie wszystko od początku do końca - od stworzenia lokalnego środowiska do efektu końcowego, czyli Twojego w pełni funkcjonalnego serwisu www. E-book przygotowany jest w taki sposób aby nawet kompletny laik taki jak ja (tak było przed przeczytaniem e-booka) mógł stworzyć i administrować swoją stroną intrnetową.

Więc jeśli nadal szukasz kolejnych postów na forach pt. "jak..", przeglądasz tysiące stron aby znaleźć konkretne przykłady jak stworzyć profesjonalną stronę www, napotykasz na niezrozumiałe dla Ciebie informacje, czy wypowiedzi. Ciągle masz więcej pytań niż odpowiedzi? Nie marnuj swojego czasu! Zainwestuj w E-BOOK Sławomira Pieszczka "Joomla! 2.5. Profesjonalny serwis www w kilku krokach".

Grzegorz Łaszkiewicz

 

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Serdecznie dziękuję za ten kurs, a w szczególności za pojęcia w języku polskim. Ja bowiem byłem juz trochę do przodu z zastosowaniem Joomla!, ale czytałem uważnie przysyłane mi materiały i kontrolowałem dokładnie wszystkie operacje, które dotychczas na mojej stronie wykonywałem.I okazało się to być bardzo owocne, ponieważ kilka operacj poprawiłem, kilka uzupełnilem, a więc kurs bardzo mi się przydał.

"Są w życiu takie chwile, które nie przemijają, I chociaż czas ciągle płynie, one w pamięci zostają, Są w życiu tacy ludzie, kórzy choć z KURSU poznani, Na zawsze w naszej pamięci zostaną niezapomniani."

z poważaniem:
Tadeusz

 

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Panie Sławomirze nie ukrywam, że wcześniej instalowałem różne serwery na moim kompie w tym także xamapp. Po otrzymaniu pierwszego maila z kursem wziąłem mojego staruszka przenośnego i czytając maila robiłem krok po kroku co Pan pisał). Jakże byłem z siebie dumny (oczywiście dzięki mailowi od Pana czyli Pana pracy jak mi wszystko zaczęło działać i uzyskałem oczekiwany efekt. Nie ukrywam też, że nie mogłem doczekać się kolejnej porcji "lekcji". Może to wszystko brzmi śmiesznie ale jestem człekiem po udarze lewostronnym a na dodatek całe życie byłem "mańkutem" człekiem lewo ręcznym i wykonanie czegoś co działa cieszy podwójnie. Dla mnie cała ta Pana praca jest "bomba" i nieskromnie napiszę, że liczę na więcej trzymając kciuki za Pana wytrwałość z wyrazami szacunku Romek.

Roman

 

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Bardzo profesjonalnie prowadzony DARMOWY Kurs Joomla! 2.5 który stopniowo prowadzi do zrobienia własnej strony. Autor wyjaśnia w jasny, prosty sposób jak to zrobić. W razie potrzeby można liczyć na pomoc pana Sławka. Nie zostawi z nierozwiązanym problemem.

Jola G.

 

Opinia do e-booka: Kurs Joomla! 2.5

Świetnie opracowany e-book "Kurs Joomla! 2.5 Profesjonalny Serwis WWW w kilku Krokach", który krok po kroku prowadzi do zrobienia własnego serwisu i szczegółowo omawia wszystkie tematy z nim związane. Za jedyne 49 zł masz w ręku Joomlę 2.5 bez tajemnic! Widać ogrom pracy włożonej na to opracowanie na ponad czterystu stronach. Szczerze polecam ten e-book - warto mieć taką pamięć podręczną!

Jola G.

 

Doradztwo Sławka

Profesjonalizm i życzliwość, to słowa najlepiej określające Pana Sławka :)

Korzystam z darmowego kursu e-mailowego i dzięki niemu udało mi się stworzyć mały serwis. Dzisiaj bardzo zależało mi na umieszczeniu w artykule Flash'a :( niestety bez skutku. Zatem napisałem maila do p. Sławka i... zrobione :) Pomoc online, wyjaśnienie wszystkiego, cierpliwość i dodatkowe porady! Trwało to naprawdę długo.

Bardzo dziękuję, a do pierwszych dwu słów tego postu dodam jeszcze: urodzony pedagog :)

Zbigniew Grabowski
szkolabolecina.pl/sympozjum2

 

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Witam Pana i Państwa, polecam e-book oraz kurs Pana Sławomira. Fajne początki, informacje przekazane w sposób przystępny, umożliwiają własne ćwiczenie a z czasem zapewnią usystematyzowanie wiadomości. Myślę, że autor dalej rozwinie tematykę w miarę czasu i chęci. Polecam każdemu, gdyż będzie to miłe i owocne spędzenie czasu.

Mirosław Urbański

 

Dodaj swoją opinię!

Wybierz, czego dotyczy Twoja opinia:
Nieprawidłowe dane

Twoja opinia(*)
Wpisz tutaj swoją opinię

Imię i nazwisko(*)
Podaj swoje imię i ewentualnie nazwisko

Twój e-mail(*)
Podaj swój adres e-mail

Adres WWW Twojej strony:
Podaj adres WWW swojego serwisu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacji opinii. W każdej chwili będziesz miał prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by przesłać opinię.
Nieprawidłowe dane

Zobacz pozostałe strony z opiniami osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług: