Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług!

Współpraca ze Sławkiem

P O D Z I Ę K O W A N I A

Właściciele i Redakcja niekomercyjnej strony WWW.ARTYSTYCZNESTRONY.PL składają serdeczne podziękowania Panu Sławomirowi Pieszczkowi (www.slawop.net), za udzielenie im profesjonalnej i szybkiej pomocy w usuwaniu skutków wielkiej awarii i doprowadzeniu do dalszego funkcjonowania tej strony internetowej.

Wspólnie działamy w interesie publicznym.

Wojciech Białecki
www.artystycznestrony.pl

Współpraca ze Sławkiem

Z niekłamaną przyjemnością dzielę się swoimi doświadczeniami we współpracy z Panem Sławomirem Pieszczek. Po pierwsze - profesjonalizm, po drugie - doskonała komunikacja, po trzecie - wspaniała atmosfera. Mogłabym się rozpływać w komplementach nad kompetentnością, wysoką kulturą osobistą, serdecznością i chęcią pomocy, a lista pozytywów, którymi można opisać współpracę z Panem Sławkiem zdaje się nie mieć końca, więc w tym momencie właśnie, dziękując za owocną współpracę oraz licząc na więcej, stawiam kropkę.

Justyna Michallek
tbom.pl

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Mam 56 lat założyłem i prowadzę dwie strony:) nie jestem informatykiem :) ale mi się to udało!

Korzystałem z kursu Pana - Sławomir Pieszczek Joomla 2.5. Kursy prowadzone są językiem bardzo zrozumiałym i kompetentnym. Polecam kursy Pana Sławka nowicjuszom!

Moja dygresja - wolę kursy video, ponieważ szbciej można je zrozumieć widząc cykl postępowania na ekranie i słysząc objaśnienia prowadzącego.
Serdecznie pozdrawiam :)

Wojciech
www.dianamielec.pl

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Przygotowuję się do przesiadki z 1.5 na 2.5. DARMOWY Kurs Joomla! 2.5 bardzo mi w tym pomaga. Ale widzę, że ostateczny efekt wymagał będzie jednak konsultacji i zaangażowania bardziej doświadczonego użytkownika Joomla niż ja ... :)

Polecam Wszystkim początkującym e-book Sławomira Pieszczka, bo z nim nie taki diabeł straszny :))) i prowadzenie strony bardzo wciąga.

Bardzo dziękuję.

Marek

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Właściwie nie widzę potrzeby argumentowania i wdawania się w szczegółowe wywody "czy i dlaczego" warto skorzystać z kursu Pana Sławomira.

Kto ma taką potrzebę a nie skorzysta - ten frajer. Jak ktoś powyżej pisał, trudno w sieci znaleźć tak przejrzyście i przystępnie podane informacje (+ screen'y) dotyczące zagadnień związanych z samodzielnym budowaniem stron/serwisów, w tym przypadku, korzystając z Joomla.

Ja chcę napisać, że dzielenie się ze społecznością swoją wiedzą, poświęcając swój czas, energię etc. w tak entuzjastyczny, profesjonalny i bezinteresowny sposób, jak czyni to Pan Sławomir... już sam ten fakt godny jest odnotowania, rozpropagowania, a z mojej strony wielkiego szacunku i wdzięczności, co niniejszym przekazuję swoim wpisem.

Życzę sukcesów wszystkim korzystającym i oczywiście naszemu Mentorowi.

Krzychu

Ebooki Sławka

Poradnik - "Jak stworzyć własny szablon do Joomla!" napisany przystępnie, zawiera obszerne wyjaśnienia dla poszczególnych opcji. Duże uznanie dla autora za ogrom włożonej pracy, czasu i promowanie oprogramowania o otwartych źródłach.

Czekamy na kolejny podręcznik doJoomla 3.x.x. :-)

Andrzej Kasprzyk
blog.adsecur.com

Doradztwo Sławka

Dziękuję Ci Sławek za to że jesteś taki otwarty i masz wspaniałe pomysły i zawsze mogę na Ciebie liczyć.

Wszystkim którzy nie znają Sławka osobiście, polecam jego dzieła oraz jego samego. Czasem gdy nie mam pomysłu jak rozwiązać dane zadanie, Sławek przychodzi z pomocą i wszystko jasne!!

Leo Quansky
netlearning.club

Doradztwo Sławka

Bardzo pomocna i fachowa w przystępnej formie pomoc Pana Sławka. Zawsze pełna i fachowa pomoc.

Jest to jedyny w Polsce kompletny serwis o naszej wspaniałej JOOMLI. Tak trzymać. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

Leszek Przepióra

Współpraca ze Sławkiem

Sławka znam już od jakiegoś czasu - w sumie sam nie wiem ile to już czasu minęło - i śmiało mogę powiedzieć, że jest J!Wariatem (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Pisane przez niego poradniki są zawsze kompletne, merytorycznie wyczerpujące temat i pisane lekkim językiem tak, że nawet osoba początkująca nie "utonie" w gąszczu informacji.

Jeżeli chodzi o pomoc ze strony Sławka, zawsze można na niego liczyć, z reguły jego odpowiedzi okazują się trafione - chociaż nieudzielenie trafnej odpowiedzi wiąże się z błędnie albo nie pełnie zadanym pytaniem (sam tak miałem parę razy).

Poza tym Sławek zaraża innych swoim optymizmem, a na jego wykładach nigdy nie jest nudno.

Także lepiej trafić nie mogliście

Wojciech Morphic Klocek
www.morphic.pl

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Sławek w prosty sposób potrafi nauczyć jak stworzyć własną stronę. Gorąco polecam.

Dzięki jego lekcjom udało mi się stworzyć kilka stron nie tylko w Joomla 2.5 ale również w wyższej wersji oraz w innych systemach. Starałem się zawsze doszukiwać analogii do kursu, nawet jeśli był napisany w innej wersji oprogramowania

Artur Olszewski

Doradztwo Sławka

Pan Sławek znów wspomógł mnie swoją wiedzą!

Dziękuję bardzo za pomoc oraz wskazówki i Pański profesjonalizm w sprawach poprawy bezpieczeństwa na stronach joomla.

konrad

 

Dodaj swoją opinię!

Wybierz, czego dotyczy Twoja opinia:
Nieprawidłowe dane

Twoja opinia(*)
Wpisz tutaj swoją opinię

Imię i nazwisko(*)
Podaj swoje imię i ewentualnie nazwisko

Twój e-mail(*)
Podaj swój adres e-mail

Adres WWW Twojej strony:
Podaj adres WWW swojego serwisu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacji opinii. W każdej chwili będziesz miał prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by przesłać opinię.
Nieprawidłowe dane

Zobacz pozostałe strony z opiniami osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług: