Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług!

W tym miejscu przeczytasz opinie moich Czytelników i Klientów, nadesłane mailem lub wpisane w formularzu poniżej. Opinie te otrzymuję od 2011 roku, jednak dopiero od wakacji 2012, znalazłem chwilę czasu, aby je opuiblikować.

Dlaczego warto wpisać swoją opinię w tym miejscu?

Ponieważ chciałbym poznać Twoją opinię! Chcę poznać prawdziwe historie ludzi, którzy dzięki moim materiałom mogli rozwiązać choć część swoich problemów. Mam nadzieję, że znajdę w nich entuzjazm, dzięki czemu będę mieć pewność, że idę we właściwym kierunku - pomagam ludziom.

Nikogo nie przekonuję, ani nie nagradzam, za pochlebną opinię. Jednak jest jeden element, na którym możesz skorzystać, kiedy zdecydujesz się umieśćić swoją opinię na temat moich kursów, porad lub usług. Otóż w formularzu, możesz podać adres WWW Twojego serwisu. Umieszczę go razem z Twoją opinią. Tę stronę odwiedza sporo osób, zatem dzięki temu możesz mieć wspaniałą reklamę.

Mam tylko jedną uwagę: Nie pisz swojej opinii TYLKO dla pozyskania 1 linka! Napisz opinię TYLKO wtedy, kiedy uznasz, że moje kursy, porady czy usługi są wartościowe i NAPRAWDĘ pomogły rozwiązać Twoje problemy.

A oto wybrane opinie, jakie dostałem w ciągu ostatnich kilku lat od moich Klientów i Czytelników:

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Chcę serdecznie podziękować za pomoc, którą Pan oferuje. Powiem szczerze, że nigdzie nie znalazłam tak wyczerpującego i profesjonalnego podejścia do sprawy...

Renata

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

To właśnie dzięki Pana poradom udało mi się zainstalować Joomla 2.5 na ugu.pl. Wcześniej próbowałem Joomla 1.5 następnie 1.7 /ten akurat zainstalował się ale nie mogłem doinstalować pakietu językowego PL./w wersji 2.5 wszystko poszło OK. Czekam na kolejne lekcje ponieważ chcę zaprojektować swoją stronkę.

Marek

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Świetny kurs, ale to chyba wszyscy Panu mówią na okrągło

Agata

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Dla mnie bardzo dobry, przejrzysty poradnik i wszystko świetnie opisane krok po kroku. Wielkie dzięki. Gratuluję pomysłu i... podziwiam za wkład i ogrom pracy!!!!!

Marian

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

No co tu dużo mówić - kurs jest świetny. Dwa lata temu zrobiłem stronę swojej szkoły w Joomla, ale dopiero teraz dzięki temu kursowi tak naprawdę poznaje możliwości tego CMS-u. Dla mnie taki kurs jest bardziej przydatny niż studiowanie drogich książek. Jedno co może bym zmienił, to nieco skróciłbym krok 2 gdzie bardzo szczegółowo omawiane jest zaplecze Joomla. Za to dodałbym nieco o tworzeniu lub modyfikacji szablonów, bo to one decydują o odbiorze i popularności strony. Dzięki raz jeszcze za ogrom włożonej pracy.

Janusz

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Moje zdanie jest podobne do Janusza, który robi stronę podobnie jak ja. (Wpis nad moją opinią) I ja teraz po twoich "krokach" zaczynam doceniać CMS Joomla. Mimo że nie znam php, html-a, ...itp.

Kupowałem nagrania video i liczne książki, aby zgłębiać "tajniki Joomla". Nie zgadzam się z Januszem, odnośnie kroku 2, gdyż zaplecze znać trzeba dokładnie, pomaga to bardzo w codziennej pracy ze stroną. Nie skracałbym go. Cyt. "Za to dodałbym nieco o tworzeniu lub modyfikacji szablonów, bo to one decydują o odbiorze i popularności strony" i tu zgadzam się.

Z mojej strony to nieco skróciłbym krok 10 czyli omawianie spraw z hostingiem. I to jest to czym różnię się od Janusza.

I jeszcze raz powiem, bez "maślenia" cały kurs jest jak abecadło w nauce Joomliiiiii :-)

Marian

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Cieszę się ,że w odpowiednim momencie natknąłem się na Pańską stronę w internecie.
Tak dokładnie i profesjonalnie opisanej joomli 2.5 nie opublikował nikt w internecie.!!

Większość nastawia się na "zarabianie" i informacje są przez to dawkowane, niekompletne i słabo czytelnie redagowane.

Gratuluję sposobu przedstawienia tego skomplikowanego problemu, który dzięki Panu stał się dla mnie prosty jasny i czytelny

Andrzej Lućko
www.ebrydz.eu

Współpraca ze Sławkiem

Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się znaleźć kontakt do pana.
Dziękujemy bardzo za pomoc w odzyskaniu, odtworzeniu i ponownym uruchomieniu stron internetowych które hakerzy zniszczyli.

Dzięki pańskiemu profesjonalizmowi i prowadzonej administracji - nasze strony internetowe posiadają teraz aktualna wersję Joomla! wraz z najnowszymi/aktualnymi zabezpieczeniami oraz znajdują się wyżej w rankingach google, co pozwoliło nam pozyskać dodatkowych klientów.

Życzymy dalszych sukcesów i tak zadowolonych klientów jak my :-)

Pozdrawiam: Firma GALLA
Janusz Bąk

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Prosto i rzetelnie :) Kurs naprawdę fajny i wart prenumeraty :)

Piotr
www.climbe.pl

Opinia do e-booka: Kurs Joomla! 2.5

Jeśli chcecie wykonać profesjonalny serwis internetowy bez konieczności angażowania webmasterów, polecam Wam e-book Sławomira Pieszczka Kurs Joomla! 2,5. Profesjonalny serwis www w kilku krokach. Autor wyjaśnia wszystko w sposób niezwykle prosty.

Po przeczytaniu jego e-booka z pewnością dojdziesz do wniosku, że tworzenie własnego serwisu internetowego to wspaniała przygoda. Polecam Wam zakupienie e-booka "Kurs Joomla! 2,5. Profesjonalny serwis www w kilku krokach". Cena 49zł nie jest wcale wygórowana.

Zawartość 423 stron czyta się jednym tchem. Zamieszczone zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że autor jest ekspertem i dzieli się swoją wiedzą w sposób zrozumiały bez zbytniego teoretyzowania.

Jeśli nadal macie wątpliwości czy warto kupić ten (moim zdaniem) niezwykle praktyczny e-book pozwólcie, że zadam pytanie: Czy lepiej opłaca się zapłacić minimum kilkaset złotych za wykonanie serwisu internetowego a następnie dodatkowo płacić za jego aktualizację, czy też zapłacić raz 49zł i samodzielnie modernizować swój serwis? Sądzę, że odpowiedź jest oczywista. Tylko... czy macie na tyle chęci aby odważyć się przeczytać 423 strony? Ja się odważyłem i nie żałuję.

Szczerze polecam e-book Sławomira Pieszczka

Marek Zadęcki
superzarobek.wordpress.com

Dodaj swoją opinię!

Wybierz, czego dotyczy Twoja opinia:
Nieprawidłowe dane

Twoja opinia(*)
Wpisz tutaj swoją opinię

Imię i nazwisko(*)
Podaj swoje imię i ewentualnie nazwisko

Twój e-mail(*)
Podaj swój adres e-mail

Adres WWW Twojej strony:
Podaj adres WWW swojego serwisu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacji opinii. W każdej chwili będziesz miał prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by przesłać opinię.
Nieprawidłowe dane

Zobacz pozostałe strony z opiniami osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług: