A A A

Kurs Joomla! 2.5. Tworzenie witryn wielojęzycznych

Kurs Joomla! 2.5. Tworzenie witryn wielojęzycznych - okładka

Jedną z zalet Joomla! od wersji 1.6 jest fakt, że bez potrzeby instalowania dodatkowych rozszerzeń, łatwo można stworzyć serwis skierowany do odbiorców posługujących się różnymi językami.

Rozwiązanie bazujące na mechanizmie auto-tłumacza, nie jest rozwiązaniem dobrym dla profesjonalnych witryn. Bardzo często tłumaczenie automatyczne jest niezrozumiałe. Oczywiście wynika to z różnego rodzaju zawiłości danego języka.

Aby nie było żadnych niejasności – w Joomla! 2.5 nie ma wbudowanego narzędzia, za pomocą, którego stworzysz jakąś treść powiedzmy w języku polskim, natomiast reszta zostanie automatycznie przetłumaczona na wybrany przez Ciebie język! Nie o to chodzi! Cały content, musisz utworzyć samodzielnie. Jeżeli powiedzmy utworzysz artykuł w języku polskim i chcesz aby w Twoim serwisie był także jego odpowiednik w języku angielskim i niemieckim, to musisz samodzielnie utworzyć dodatkowe dwa artykuły z tłumaczeniem w odpowiednim języku!

Joomla! 2.5 ułatwi Ci odpowiednie filtrowanie treści w zależności od wybranego języka!

Nie będzie potrzeby wykonywania samodzielnych tłumaczeń komunikatów systemowych, ponieważ w Joomla! możesz zainstalować odpowiednie pakiety językowe!

W e-booku znajdziesz ponad 130 stron samych konkretów na temat tworzenia wielojęzycznych witryn za pomocą CMS Joomla! 2.5.

Dla kogo ten e-book?

Kurs Joomla! 2.5.Tworzenie witryn wielojęzycznych, skierowany jest do osób, które szukają praktycznych porad związanych z tworzenie wielojęzycznych serwisów opartych o CMS Joomla! 2.5.

Dlaczego warto?

Ten kurs powstał w odpowiedzi na częste pytania subskrybentów mojego DARMOWEGO Kursu Joomla! 2.5 i bloga oraz czytelników książki Joomla! 2.5 Praktyczny Kurs.

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak zainstalować pakiety językowe, dodać języki treści oraz jak zaprojektować odpowiednią strukturę treści dla wielojęzycznej witryny.

Pokażę Tobie, krok po kroku na konkretnych przykładach, jak utworzyć wielojęzyczny serwis za pomocą CMS Joomla! 2.5. Cały proces tworzenia wielojęzycznej witryny pokażę Ci na bazie wymyślonego przykładowego serwisu.

13 kroków - tyle potrzebuję, aby nauczyć Cię jak zaprojektować oraz utworzyć w pełni funkcjonalny wielojęzyczny serwis WWW.

Nie wiesz, czy ten e-book jest dla Ciebie? A może masz wątpliwości co do jego wartości?

Pobierz darmowy fragment:

Czego nauczysz się z tego e-booka:

  1. Jak zainstalować pakiety językowe w Joomla 2.5;
  2. Jak dodać języki treści;
  3. Jak zaprojektować strukturę treści witryny wielojęzycznej;
  4. W jaki sposób zaprojektować menu dla witryny wielojęzycznej;
  5. Jak utworzyć wielojęzyczną mapę serwisu;
  6. Jak rozbudować wielojęzyczny serwis o atrakcyjny slider graficzny;

Nie trać czasu na szukanie informacji - zamów już teraz e-booka: Kurs Joomla! 2.5. Tworzenie witryn wielojęzycznych: