Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług!

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Kurs jest dobrze napisany i uważam, że powinien być zrozumiały dla większości czytających.

Szukałem podobnego w sieci, ale nie znalazłem. uznanie dla piszącego!

Krystian
www.energetyk-elektronik-bytom.net/_eeb

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Rzeczowy i przejrzyście opracowany kurs.

Pozwala na opanowanie od podstaw tworzenie własnych witryn!

Janusz

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Witam.
Sławomirze,

zapewniam Cię, że to co mi podsyłasz jest bardzo super użyteczne i pomocne.

Mam świadomość, że korzystając z nich będę w stanie samodzielnie wykonać stronę www. Aktualnie jestem pochłonięty innym projektem. W zimowe wieczory będę miał więcej czasu na dokładniejsze przerobienie otrzymanego od Ciebie materiału. A tak na marginesie czy nie przewidujesz opracowania w oparciu o najnowszą wersję Joomla w wersji 3.3

Tadeusz

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Witam,
nie ma co ukrywać, że pomaganie za darmo innym jest rzadko spotykaną cechą za co można serdecznie podziękować Panu Sławkowi.

Oczywiście zysk z reklam na blogu czy reklama własnych produktów jest wartościa dodaną dla autora, jednak taka forma działalności jest dużo lepsza niż pełna komercja. Sam namówiłem odpowiednie osoby do zakupu książki z kursem Joomli Pana Sławka, co myślę jest dobrą formą odwdzięczenia się za darmowe szkolenie :)

Sam kurs przydał mi się w dużym stopniu, szczególnie omówienie szczegółów zaplecza, instalowanie i zarządzanie dodatkami oraz modułami, a także informacje o backup-ach i bezpieczeństwie serwisu. W pracy spotkałem się z już gotowym serwisem zainstalowanym na własnym serwerze, jednak z różnych względów strona będzie przenoszona na zewnętrznego hosta i porady z tych tematów, zawarte w kursie, przydają się równie mocno.

Dlatego każdego kto jest zainteresowany pracą z Joomla (szczególnie w wersji 2.5) zachęcam do zapoznania się z kursem Pana Sławka, czy to w wersji darmowej czy takiej, która wspomoże Autora.

Szczególnie osoby początkujące mają możliwość w prosty i przyjazny sposób rozpocząć swoją przygodę z Joomla :]

Arek

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Witam,
Takiego kursu to nie znajdziemy w innych poradnikach czy książkach bo jest tak napisane ze przedszkolak zrozumie o co chodzi w tych kursach ;) i dużo nauczyłem dzięki p. Pieszczkowi, ale jeszcze przede mną długa droga do perfekcji.

Tak trzymać Panie Sławku ;)

Tomasz Mączka

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Nie masz E-booka: Kurs Joomla! 2.5, to natychmiast to zmień!

Przyswajanie wiedzy przygotowanej w poradnikach Sławka zacząłem od Darmowego Kursu Joomla! Niewiarygodna dawka wiedzy podana w regularnym mailingu. Z tego co pamiętam maili było sporo i co ciekawe im więcej ich czytałem, tym bardziej wyczekiwałem kolejnych.
Po pewnym czasie założyłem zakładkę w poczcie, bo okazało się, że zwyczajnie muszę i mam ochotę do nich wracać.

Sławek jest nauczycielem i to da się odczuć po jakości i dopracowaniu kursu. To naprawdę masa informacji jak od zera postawić serwis na Joomli i sam kontent mógłby być nie do końca zrozumiały, ale Sławek wybrnął z tego po mistrzowsku, wzbogacając materiały grafiką w stylu "step by step", które są idealnym uzupełnieniem treści i ta magiczna czerwona strzałeczka :).

Wiem, wiem miało być o E-booku :).

Dzisiaj to rozkminiam, ale wówczas nie miałem o tym pojęcia. Okazało się, że darmowy kurs jest zaledwie preludium do czegoś znacznie większego, pojemniejszego i nie mającego dotychczas miejsca w polskojęzycznych materiałach dotyczących Joomli 2.5. Kurs ewoluował i powstał ponad 400!!! stronicowy poradnik w wersji elektronicznej.

Tematyka: instalacja i konfiguracja, zaplecze, generowanie treści, grafika na stronie, menu i nawigacja, rozszerzenia, moduły, komponenty i dodatki, bezpieczeństwo i kopie zapasowe oraz dobór hostingu i wiele, wiele więcej...
Mógłbym go zachwalać i nie było by w tych zachwytach krztyny przesady, ale powiem tylko, że kupiłem go w prezencie wielkanocnym zaprzyjaźnionemu informatykowi :).

Jak już go zamówisz, to po lekturze sam sobie zadasz pytanie: Cholera, dlaczemu nie trafiłem na to cudo wcześniej? :)

Z pozdrowieniami

Radek

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Witam,
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale miałem awarię internetu. Obecnie najczęściej korzystam z Joomla 3.3.3. Oczywiście od początku powstania Joomla 3.1.0. korzystałem z Pana kursów, porad, instruktaży.

Sam nauczyłem się robić strony internetowe tylko na podstawie kursów, głównie od Pana. Chociaż nie mam wykształcenia umożliwiającego mi łatwo budować strony, a i mój wiek (59 lat) nie jest też wiekiem błyskotliwym, to jednak jakoś sobie radzę.

Na początku z Pana kursów nauczyłem się Joomla 1.5.... do ostatniego i w nim mam jeszcze kilka stron, choć w najbliższym czasie na pewno przerobię je na 3.3.... Gdy zakończono wydawanie ulepszeń joomla 1.5.... za Pana radą przeszedłem do Joomla 3.3.... pomijając Joomla 2.5.... i chyba dobrze zrobiłem. Ważną dla mnie sprawą jest darmowy dostęp do Pana opracowań oraz to, że są po polsku (niestety nie znam angielskiego, poza podstawowymi sformułowaniami).

Obecnie prowadzę strony: grebalow.eu, wzgorza-gazetka.pl, milosierdzia-parafia.pl, akcjakatolicka-krakow.pl, krakow-nowa-huta.eu (w budowie), auto-primo.pl, maja-kwiaciarnia.eu oraz inne - głównie prywatne, rodzinne.

Kończąc bardzo dziękuję za Pana Pracę, edukację i wkład w promowanie Joomla, na pewno wielu osobom, takim jak ja - pomaga Pan, a takich jest niewielu. Dlatego jeszcze raz dziękuję i proszę o dalej i więcej.

Z poważaniem.

Władysław Wyka
grebalow.eu

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Uważam, że oferowane kursy są naprawdę wartościowe, prosto i zrozumiale przekazujące treści.

Co ważniejsze, Pan Sławomir pomaga rozwiązywać bieżące problemy, w miarę swego wolnego czasu - to naprawdę godne uznania !

Dziękuję :)

Waldek

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Dzięki temu kursowi nauczyłem się jak stworzyć własną stronę. To co jest w nim zawarte jest niezbędne.

Cały kurs od początku do końca jest przemyślany, widać, że go stworzył profesjonalista.

Zenon

 

Dodaj swoją opinię!

Wybierz, czego dotyczy Twoja opinia:
Nieprawidłowe dane

Twoja opinia(*)
Wpisz tutaj swoją opinię

Imię i nazwisko(*)
Podaj swoje imię i ewentualnie nazwisko

Twój e-mail(*)
Podaj swój adres e-mail

Adres WWW Twojej strony:
Podaj adres WWW swojego serwisu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacji opinii. W każdej chwili będziesz miał prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by przesłać opinię.
Nieprawidłowe dane

Zobacz pozostałe strony z opiniami osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług: