Kurs Joomla! 2.5. DJ-Suggester

Jeżeli użytkownicy znajdą w Twoim serwisie to, co jest dla nich ciekawe i intrygujące, rozwiązuje ich problemy, to są bardzo duże szanse na to, że będziesz mieć wiele odwiedzin każdego dnia :-)

Treści, które publikujesz MUSZĄ być po prostu interesujące!

Problem polega na tym, w jaki sposób zaprezentować te treści oraz jak sprawić, aby internauta zwrócił uwagę na proponowane przez Nas treści.

Jak zaproponować użytkownikom Twojego serwisu treści podobne do tych, które obecnie są wyświetlone na ekranie?

Wykorzystaj dodatek DJ-Suggester, dzięki któremu wyświetlisz niewielkie okienko, które będzie wysuwało się z ekranu po przewinięciu fragmentu lub całości strony. Jest to świetne narzędzie, dzięki któremu możesz zasugerować użytkownikom serwisu zapoznanie się z kolejnym ciekawym artykułem lub na przykład opisem jakiegoś produktu.

Wygląd okienka DJ-Suggester

Dodatek DJ-Suggester w akcji, możesz przetestować pod adresem: http://insideinferno.com/en/florence/locations/porta-romana
lub:
http://demo.dj-extensions.com/dj-cat3/3-columns-preview/item/21/2-max

Jak korzystać z dodatku DJ-Suggester?

  • pobierz a następnie zainstaluj dodatek DJ-Suggester;
  • opublikuj ten dodatek;
  • wybierz motyw pasujący do Twojego projektu graficznego serwisu;
  • zdecyduj, czy DJ-Suggester ma wyświetlać sugestie pochodzące z komponentu Artykuły, DJ-Calalog2, czy komponentu K2;
  • zdecyduj, czy chcesz w okienku sugestii wyświetlać moduły dostępne w Twoim serwisie;
  • przetestuj wprowadzone zmiany;

Proste :-)

Okładka ebooka Kurs Joomla! 2.5. DJ-Suggester

Wszystkie szczegóły poszczególnych kroków pokazuję w przygotowanym specjalnie dla Ciebie DARMOWYM e-booku: Kurs Joomla! 2.5. DJ-Suggester

Dla kogo ten e-book?

Kurs Joomla! 2.5. DJ-Suggester skierowany jest do osób, które szukają prostych metod proponowania internautom dodatkowych treści swojego serwisu.

Dzięki temu e-bookowi dowiesz się jak zainstalować rozszerzenie DJ-Suggester, skonfigurować je do własnych potrzeb, a także jak opublikować moduł, który będzie wyświetlany w okienku sugestii.

Mam nadzieję że po lekturze tego poradnika , za pomocą dodatku DJ-Suggester, stworzysz ciekawy system propozycji dodatkowych treści w swoim serwisie :-)