Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług!

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Kurs Joomla! 2.5 jest podwójnie wartościowy, bo jest wyczerpujący i świetnie zorganizowany, a do tego wszystkie pojęcia i nazwy są w rodzimym języku. Przy tworzeniu własnej strony lat temu 3 korzystałem z tutoriali w obcym języku. Byłem więc już niby "zaawansowany" w tajnikach Joomla!, gdy pojawił się ten kurs. A jednak w praktyce przy budowaniu i rozbudowie strony zawsze natrafia się na różne problemy i niewiadome. I okazuje się, że wtedy jest mi najłatwiej sięgnąć po poradę do tego kursu, który jest zawsze pod ręką, aby znaleźć rozwiązanie lub upewnić się, że zastosowana operacja będzie właściwa.

Tadeusz

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Co z tego, że book jest obszerny (422 strony) - jest napisany bardzo przejrzyście i szczegółowo, że nikt nie powinien mieć kłopotów ze zrozumieniem (i zastosowaniem) zawartej w nim treści.

Stanisław

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Polecam kurs - fantastyczny, poszczególne tematy ułożone sensownie, dające możliwość nauki i zastosowania w praktyce a później w każdej chwili do przypomnienia. Poza tym możliwość wymiany uwag mailem z autorem - bezcenne. POLECAM

Mirosław

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Dla mnie człowieka po udarze z niedowładem lewostronnym oraz problemami ze wzrokiem czas spędzony na czytaniu to chwile radości jak "coś" działa zatem jest to bardzo dobry, przejrzysty poradnik i wszystko świetnie opisane krok po kroku. 100krotne wielkie dzięki.

Gratuluję pomysłu i... podziwiam za wytrwałość, wkład i ogrom pracy!!!!! Film instruktażowy jest też godny Oskara. Powodzenia Panie Sławomirze.

Romek

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Komentując E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5 , mogę z satysfakcją odnotować, że w bogatej rynkowej ofercie E-BOOK'ów uczących CMS Joomla! pojawił się - moim zdaniem - E-BOOK najlepsza.

Jest to elektroniczna książka z dobrej rodziny Krok po Kroku, która idzie w głąb precyzyjnego instruktarzu , dostarczając sekwencje szczegółowych czynności pozwalających wszystkim ( co ważne, nie informatykom też) przygotować i samodzielnie stworzyć profesjonalny serwis WWW.

Autor daje do dyspozycji skarbnicę wiedzy, która wydana w formie E-BOOK każdemu zdeterminowanemu czytelnikowi pozwala nie tylko zaistnieć w sieci ze swoim profesjonalnie skonstruowanym serwisem, ale również stać się zawodowym webmasterem, jeżeli tylko taka perspektywa go interesuje.

Autor techniczne operacje umieszcza w szerszym kontekście pozwalającym zrozumieć CMS Joomla! i jego ogromne możliwości, prezentując całość w łatwej do zrozumienia, przystępnej wręcz "beletrystycznej" formie.

Zalecam ten E-BOOK zarówno nowicjuszom w CMS Joomla! (takim byłem ja piszący te słowa), którzy amatorsko dla swoich celów będą tworzyć serwis WWW, jak i tym o ambicjach zawodowych pozostania webmasterem.

Dziękuję za tę najwyższej próby edukacyjną perłę !!!

Janusz Suszycki

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Kurs Joomla! 2.5 Profesjonalny serwis WWW w kilku krokach. Zakupiłam e-booka i dzięki niemu stworzyłam już 4 strony, które można obejrzeć w sieci! Przed korzystaniem z Joomli utworzyłam jedną stronę w HTML i CSS. Joomla jest znacznie prostsza, choć ćwiczenia z HTML i CSS bardzo mi się przydały. Podręcznik napisany znakomicie. Czyta się i ćwiczy krok po kroku. Praktycznie nie ma błędów (te małe można samemu pokonać). Mam nadzieję, że dalej będę miała okazję korzystać z Joomli i znakomitego wsparcia p. Pieszczka.

Dodam jeszcze, że przygodę z tworzeniem stron WWW rozpoczęłam po wyrzuceniu mnie z pracy (powód oczywisty: ukończyłam 60 lat!!!). Przedtem zajmowałam się zupełnie czym innym, choć "pokonywanie" nowych programów użytkowych i ich pełne wykorzystanie zawsze mnie pasjonowało.

Pozdrawiam twórcę bloga, p. Sławka i wszystkich "wielbicieli" Joomli korzystających z jego porad.

Anna Antczak
www.kwoka.net

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Najpierw kupiłem e-booka, który czekał na swoją kolej w stercie innych poradników. Później znalazłem internetowy kurs tego samego autora. Kurs internetowy jest o tyle ciekawy, że podaje wiedzę w małych porcjach, które można na bieżąco wprowadzać w życie. Kurs internetowy mobilizuje do systematyczności, o którą tak trudno. Natomiast książka jest potrzebna, bo zawsze można szybko odszukać potrzebne informację. Mam nadzieję, że z pomocą kursu niedługo sam założę swoją pierwszą stronę.

Jakub

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Super książka na temat Joomla. Świetne, rzeczowe przedstawienie możliwości Joomli. Dzięki niej bardzo szybko nauczyłem się wykorzystywać tego CMS-a. Tworzenie stron internetowych i zarządzanie nimi stało się proste.

Chciałbym żeby powstała książka - druga część, uzupełnienie - na temat tworzenia szablonów oraz modyfikacji, przystosowania darmowych szablonów do własnych "widzimisię". Dzięki za pomoc.

Eugeniusz

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Mimo, że jakiś już czas trwa moja przygoda z Joomla (od wersji 1.5) Kurs Joomla! 2.5 jest szalenie praktycznym poradnikiem. Nie ma żadnej nowomowy, tylko konkretne, cenne wskazówki na temat. Na pewno wart jest aby go mieć. POLECAM !!!

Sławomir Rauchfleisch

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Czekam z niecierpliwością na Pana książkę , która "idzie" z Heliona. Jestem w trakcie przechodzenia z Joomlii 1.5 na 3.2 i jak dla nie informatyka, zresztą jak i Pana darmowe kursy przesyłane na pocztę, są dla mnie BEZCENNE. Często korzystam z porad. Napiszę opinię o książce jak popracuje z nią-pozdrawiam i dziękuję.

Łucja
www.nutw.home.pl

 

Dodaj swoją opinię!

Wybierz, czego dotyczy Twoja opinia:
Nieprawidłowe dane

Twoja opinia(*)
Wpisz tutaj swoją opinię

Imię i nazwisko(*)
Podaj swoje imię i ewentualnie nazwisko

Twój e-mail(*)
Podaj swój adres e-mail

Adres WWW Twojej strony:
Podaj adres WWW swojego serwisu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacji opinii. W każdej chwili będziesz miał prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by przesłać opinię.
Nieprawidłowe dane

Zobacz pozostałe strony z opiniami osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług: