Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług!

Doradztwo Sławka

Świetne doradztwo a raczej zdalna pomoc. Mimo tego ,że jestem laikiem to Pan Sławek i tak zrozumiał mój problem ze stroną www i w "ułamku sekundy" naprawił błąd. Ogromne zaufanie i pełen profesjonalizm.

Jeszcze raz ogromnie dziękuję!!!

Tomasz
www.studio-materacy.pl

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Prawdę mówiąc tylko dzięki kursowi pana Sławomira Pieszczka powstała nowa odsłona mojego serwisu InfoLinkownika Informatora Niepełnosprawnych http://infolinkon.waw.pl. Kurs jest w zasadzie niezbędnikiem dla każdego domowego użytkownika internetu, który "porywa" się na samodzielną budowę strony www. Poszczególne części kursu pozwalają zrozumieć i zastosować zasady działania joomli i wykonać stronę w sposób nieprzypadkowy. Jednak z przykrością muszę wspomnieć o dużej wadzie kursu a jest nim brak informacji o przystosowaniu stron dla potrzeb osób niepełnosprawnych a to niedługo stanie się standardem dla każdej a zwłaszcza profesjonalnej witryny www.

Tym nie mniej kurs jest znakomitą lekcją praktycznego tworzenia stron WWW i wielkie serdeczne dzięki dla autora kursu

Piotr Wittenberg
infolinkon.waw.pl

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Nie znalazłem nigdy nigdzie tak dobrego poradnika dla osób chcących założyć blog lub stronę internetową, propozycja ta jest praktycznie zupełnie bezkonkurencyja. Wszystko jest wytłumaczone w tak jasny i wyczerpujący sposób, że nawet osoba, która słabo zna komputer może sama założyć blog lub stronę internetową o ile tylko ma wystarczająco dużo cierpliwości i precyzyjnie stosuje się do wskazówek Sławka. Co prawda osoba nie znająca się na tych sprawach może mieć problem od czasu do czasu z jasnym zrozumieniem fachowych określeń, ale wtedy można do Sławka napisać i poprosić o dodatkowe informacje. Fantastyczna propozycja.

Jacek Jakubowski

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Jestem analfabetą informatycznym. Ale, dzięki kursowi e-mailowemu jaki otrzymałem od p. Sławka, powstają rzeczy o których mi się nie śniło.

Kurs jest pisany językiem dla każdego, warto porzucić obawy, uda się. Skoro mnie się udało :-)
Kiedy natrafiłem na trudności otrzymałem także pomoc drogą e-mailową.
Nie macie pojęcia jaka to frajda wdrożyć choćby elementy ze szkolenia.
Nabrałem ogromnej ochoty i motywacji na więcej. Polubiłem Joomla :-)

Dzięki Sławku.

Szczególnie dziękuję za to, że dzielisz się swoją wyspecjalizowaną wiedzą tak masowo, a to wszystko za darmo!
To nie trial, to nie skrót, ale to jest krok po kroku kurs prowadzący do wymiernych efektów.
Strasznie Ci dziękuję.

Wojciech
www.kalejdoskop.com.pl

Współpraca ze Sławkiem

Pracowitość, bezinteresowność i szybkość udzielania odpowiedzi Sławka jest godna polecenia. Życzę mu aby jak najdłużej zachował dobre zdrowie i kondycję.

Zbigniew, lat 66

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Dobry i przejrzysty poradnik i wszystko świetnie opisane krok po kroku. Język oraz przykłady pozwoliły przybliżyć w prosty i skuteczny sposób wiedzę dotyczącą obsługi strony w Joomla 2.5!

Waldek
www.rodzinne-podroze.pl

Doradztwo Sławka

Korzystałem z e-booka, tak mnie wciągnęło, że kupiłem książkę "Joomla ! 2.5. Praktyczny kurs".
Niezależnie od tego pracuję z opublikowaną w Joomla stroną.

Jeszcze raz ogromnie dziękuję!!!

Lubię strony, na których logo (zwykle w lewym górnym rogu) linkuje zawsze do strony głównej, to mi znacznie ułatwia nawigację, wręcz intuicyjnie poszukuję tej funkcjonalności na każdej stronie. Przez 4 tygodnie nie potrafiłem sobie z tym poradzić. Prosiłem o wyjaśnienie tej kwestii na polskim forum Joomla, ale mimo dobrej woli i zaangażowania ze strony tamtejszych forumowiczów nie udało mi się wdrożyć programistycznych wskazówek, pomimo uporczywego studiowania podstaw szablonów etc.
Dopiero gdy zwróciłem się do Sławka, otrzymałem błyskawiczną krótką poradę, dzięki której, w ciągu 60 sekund rozwiązałem problem.

Sławek jest chyba z powołania nauczycielem. W tym moim doświadczeniu ostro zarysowała się różnica pomiędzy "wiedzieć" a "wiedzieć i umieć przekazać innym".
Sławek w przekazywaniu dość abstrakcyjnej, jak by nie było, wiedzy jest cierpliwy, akceptuje Twoje tempo, pozwala Ci łapać wolniej, a przecież za pewne jak większość z nas jest bardzo zajętym człowiekiem.

Nie tylko, że otrzymałem skuteczną pomoc, ale też sporą dawkę motywacji w sytuacji, gdy na prawdę wątpiłem w możliwość poradzenia sobie z Joomlą.

Z pełnym przekonaniem polecam Sławka.

Osobiście, jak tylko będę miał okazję zawodowo realizować komercyjny projekt związany ze stroną internetową, etc, pierwsze kroki skieruję do Sławka :-).

Wojciech
www.kalejdoskop.com.pl

Współpraca ze Sławkiem

Otrzymałam bardzo fachową pomoc :) jestem ogromnie wdzięczna za naprawdę wnikliwą analizę mojego problemu, cenne wskazówki i udzieloną pomoc. Widać, że Pan Sławek to prawdziwy spec i znawca tematu :-)

Joanna Kowalik

Opinia do kursu e-mailowego: DARMOWY Kurs Joomla! 2.5

Nigdy nie spotkałem się z tak starannie przygotowanymi materiałami. Jestem pod wielkim wrażaniem i szczerze mówiąc czekam z niecierpliwością na kolejne materiały. Wszystkie przesłane do tej pory prowadzą mnie krok po kroku. Praca z nimi sprawia mi wielką przyjemność.
Brawo dla Autora!
Pozdrawiam,

Robert

E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5

Bardzo szanuję i doceniam to co Sławek robi dla swoich czytelników.
Zaangażowanie w polską społeczność Joomla, publikacja ksiażki Joomla! 2.5. Praktyczny kurs, tworzenie poradników, kursów i naprawdę przydatnych artykułów.

Tak naprawdę każdy jego post na blogu zasługuje na podziękowania i pozytywny komentarz.
Dzięki niemu bezstresowo przeszedłem przez Kurs Joomla! 2.5. E-Book okazał się świetnym uzupełnieniem materiałów, które Sławek zamieszcza w newsletterze.

Nie jestem pewien, czy ktoś zwrócił uwagę w komentarzach i opiniach na to, że wszystkie materiały, zawsze są połączone z infografiką i instrukcjami jak to o czym czytasz, wprowadzić w życie krok po kroku.
To bardzo istotny element szkoleń i artykułów, które wychodzą spod jego pióra i klawiatury :).

Z podziękowaniami

Radek

 

Dodaj swoją opinię!

Wybierz, czego dotyczy Twoja opinia:
Nieprawidłowe dane

Twoja opinia(*)
Wpisz tutaj swoją opinię

Imię i nazwisko(*)
Podaj swoje imię i ewentualnie nazwisko

Twój e-mail(*)
Podaj swój adres e-mail

Adres WWW Twojej strony:
Podaj adres WWW swojego serwisu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacji opinii. W każdej chwili będziesz miał prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by przesłać opinię.
Nieprawidłowe dane

Zobacz pozostałe strony z opiniami osób, które skorzystały z moich kursów, porad, usług: