A A A

Profesjonalny Serwis WWW w Kilku Krokach

Kurs Joomla! 2.5 - EBOOKDokładnie tak. To jest mój e-book na temat Joomla!. Prace nad nim rozpocząłem w lutym 2012 r. To ładnych kilka miesięcy siedzenia po nocach.

422 stron samych konkretów na temat Joomla! 2.5. Kiedy poradnik nie był jeszcze w całości ukończony, zacząłem publikować jego darmowe fragmenty. Efekt przerósł moje oczekiwania – darmowy kurs mailowy - poradnik tworzenia serwisu WWW w oparciu o Joomla! 2.5, cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Jeżeli chcesz zapisać się na darmowy Kurs Joomla! 2.5, wejdź na stronę: Darmowego Kursu Mailowego Joomla! 2.5.

Dla kogo ten e-book?

Kurs Joomla! 2.5, skierowany jest do osób, które szukają różnych rozwiązań, za pomocą których można w prosty i szybki sposób stworzyć serwis WWW bez ponoszenia wysokich kosztów projektu, wdrożenia i później utrzymania serwisu.

Obecnie jest wiele metod, aby osoby, które nie posiadają wykształcenia informatycznego mogły utworzyć swój własny serwis WWW. Ja jednak pokażę Tobie, jak zainstalować i wstępnie skonfigurować jeden z najpopularniejszych na świecie systemów zarządzania treścią (CMS - Content Management System), jakim jest Joomla! Jest to darmowa, jedna z najszybciej rozwijających się i najpotężniejszych profesjonalnych aplikacji webowych rozprowadzanych na zasadach Open Source, pozwalająca na utworzenie dynamicznego serwisu WWW oraz łatwą jego późniejszą edycję, aktualizację i rozbudowę, bez specjalistycznej wiedzy programistycznej.

Dlaczego warto?

Ten kurs powstał na bazie kilkuletniej praktyki w wykonywaniu serwisów opartych o CMS Joomla! Wiem, czego oczekują osoby, które chcą zaistnieć w sieci i chcą, aby ich serwis był nowoczesny, bezpieczny i łatwy w zarządzaniu.

W Internecie znajdziesz mnóstwo różnego rodzaju porad dotyczących tego zagadnienia, najczęściej jednak nie są one kompletne. Na pewno znajdziesz pojedyncze porady, np. jak zainstalować Joomla, jak zainstalować dodatek do Joomla, jak korzystać z szablonów, itp., itd. Bardzo często porady te pisane (nagrywane) są językiem niezrozumiałym dla osób początkujących, nieposiadających wykształcenia informatycznego. Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji jak od A do Z na konkretnym przykładzie stworzyć w pełni działającą witrynę WWW.

13 kroków - tyle potrzebuję, aby nauczyć Cię jak stworzyć profesjonalny serwis WWW w oparciu o Joomla! 2.5

Spis treści:

Wstęp. Wprowadzenie w temat Joomla! 2.5

Krok 1. Instalacja i wstępna konfiguracja Joomla! 2.5

Krok 2. Zaplecze Joomla! 2.5 – omówienie

Krok 3. Wypełnienie Twojego serwisu treścią

Krok 4. Menu – czyli system nawigacji Twojej witryny

Krok 5. Zarządzanie grafiką w Twoim serwisie

Krok 6. Komponenty, moduły, dodatki

Krok 7. Zarządzanie użytkownikami

Krok 8. Szablony w Joomla 2.5

Krok 9. Joomla! 2.5 – niezbędne rozszerzenia

Krok 10. Jaki hosting wybrać?

Krok 11. Jak skopiować swój serwis na hosting?

Krok 12. Kopia zapasowa Twojego serwisu

Krok 13. Joomla! 2.5 – BEZPIECZEŃSTWO!

Nie wiesz, czy ten e-book jest dla Ciebie? A może masz wątpliwośći co do jego wartości?

Pobierz darmowy fragment:

Wejdź na stronę z opiniami czytelników!

Poznaj kilka wybranych opinii o kursie Joomla! 2.5

Chcę serdecznie podziękować za pomoc, którą Pan oferuje. Powiem szczerze, że nigdzie nie znalazłam tak wyczerpującego i profesjonalnego podejścia do sprawy...

Renata

To właśnie dzięki Pana poradom udało mi się zainstalować Joomla 2.5 na ugu.pl. Wcześniej próbowałem Joomla 1.5 następnie 1.7 /ten akurat zainstalował się ale nie mogłem doinstalować pakietu językowego PL./w wersji 2.5 wszystko poszło OK. Czekam na kolejne lekcje ponieważ chcę zaprojektować swoją stronkę.

Marek

Dla mnie bardzo dobry, przejrzysty poradnik i wszystko świetnie opisane krok po kroku. Wielkie dzięki. Gratuluję pomysłu i... podziwiam za wkład i ogrom pracy!!!!!

Marian

No co tu dużo mówić - kurs jest świetny. Dwa lata temu zrobiłem stronę swojej szkoły w Joomla, ale dopiero teraz dzięki temu kursowi tak naprawdę poznaje możliwości tego CMS-u. Dla mnie taki kurs jest bardziej przydatny niż studiowanie drogich książek. Dzięki raz jeszcze za ogrom włożonej pracy.

Janusz

Jeśli chcecie wykonać profesjonalny serwis internetowy bez konieczności angażowania webmasterów, polecam Wam e-book Sławomira Pieszczka Kurs Joomla! 2,5. Profesjonalny serwis www w kilku krokach. Autor wyjaśnia wszystko w sposób niezwykle prosty.

Po przeczytaniu jego e-booka z pewnością dojdziesz do wniosku, że tworzenie własnego serwisu internetowego to wspaniała przygoda. Polecam Wam zakupienie e-booka "Kurs Joomla! 2,5. Profesjonalny serwis www w kilku krokach". Cena 49zł nie jest wcale wygórowana.

Zawartość 423 stron czyta się jednym tchem. Zamieszczone zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że autor jest ekspertem i dzieli się swoją wiedzą w sposób zrozumiały bez zbytniego teoretyzowania.

Jeśli nadal macie wątpliwości czy warto kupić ten (moim zdaniem) niezwykle praktyczny e-book pozwólcie, że zadam pytanie: Czy lepiej opłaca się zapłacić minimum kilkaset złotych za wykonanie serwisu internetowego a następnie dodatkowo płacić za jego aktualizację, czy też zapłacić raz 49zł i samodzielnie modernizować swój serwis? Sądzę, że odpowiedź jest oczywista. Tylko... czy macie na tyle chęci aby odważyć się przeczytać 423 strony? Ja się odważyłem i nie żałuję.

Szczerze polecam e-book Sławomira Pieszczka

Marek Zadęcki

Kurs przygotowany bardzo szczegółowo i przyjaźnie. Odnoszę wrażenie, że jedynymi osobami, które nie mogłyby z niego korzystać i go nie zrozumieć są osoby nie potrafiące czytać :). Pewnie Pan Sławek jak to przeczyta, to zrobi audiobooka :).

A poważnie: gratuluję książki, naprawdę warta uwagi.

Paweł Kobis

Zakupiłem kurs Joomla 2,5 w formacie PDF i naprawdę mi się podoba. Zachęcam do zakupu. Tylko ten poradnik pozwoli w pełni zrozumieć sposób tworzenia stron w wtm CMS

Grzegorz

Chciałam serdecznie podziękować za e-book. Nie rozstaję się z nim nawet na krok. Już parę razy pozwolił rozwiać wątpliwości, a przede wszystkim zaoszczędził czas w szukaniu rozwiązania po sieci. Zdaję sobie sprawę ile czasu Panu zajęło napisanie tak obszernego podręcznika i jestem Panu ogromnie wdzięczna, że dzieli się Pan tą wiedzą z nami.

To Pan zaraził mnie Joomlą i dał wiarę, że potrafię. Nie tylko Pan uczy ludzi, ale też ich naprawia.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

iziz

 

Pięć powodów dla których warto mieć tego e-booka

  1. Nie tracisz czasu na szukanie informacji
  2. Nie czekasz na kolejne maile z lekcjami
  3. Otrzymujesz spójną, usystematyzowaną wiedzę
  4. Dostajesz praktyczne przykłady do zastosowania od zaraz
  5. Uzyskasz wiedzę i umiejętności, które umożliwią Ci stworzenie wielu fantastycznych serwisów WWW w bardzo krótkim czasie i bez ponoszenia wysokich kosztów

Nie trać czasu na szukanie informacji - zamów już teraz e-booka: Kurs Joomla! 2.5. Profesjonalny Serwis WWW w Kilku Krokach.

Do Ciebie należy teraz podjęcie jednej prostej decyzji: