A A A

KURS JOOMLA! 2.5. NAJLEPSZE E-BOOKI

Specjalna oferta dla uczestników spotkań w ramach Joomla! User Group (RABAT 50%)!

Niestety oferta specjalna dla Ciebie
nie jest już aktualna :-(
Moja oferta ważna była tylko przez 1 dzień!

Możesz zamówić zestaw e-booków po standardowej cenie: 92,00 zł

 • E-BOOK Kurs Joomla! 2.5 
 • E-BOOK Kurs Joomla! 2.5. 
 • E-BOOK Kurs Joomla! 2.5. Access Control List 

Nie wiesz, czy te e-booki są dla Ciebie? A może masz wątpliwości co do ich wartości?

Pobierz darmowe fragmenty:

Wejdź na stronę z opiniami czytelników!

Poznaj kilka wybranych opinii o kursie Joomla! 2.5

Chcę serdecznie podziękować za pomoc, którą Pan oferuje. Powiem szczerze, że nigdzie nie znalazłam tak wyczerpującego i profesjonalnego podejścia do sprawy...

Renata

To właśnie dzięki Pana poradom udało mi się zainstalować Joomla 2.5 na ugu.pl. Wcześniej próbowałem Joomla 1.5 następnie 1.7 /ten akurat zainstalował się ale nie mogłem doinstalować pakietu językowego PL./w wersji 2.5 wszystko poszło OK. Czekam na kolejne lekcje ponieważ chcę zaprojektować swoją stronkę.

Marek

Dla mnie bardzo dobry, przejrzysty poradnik i wszystko świetnie opisane krok po kroku. Wielkie dzięki. Gratuluję pomysłu i... podziwiam za wkład i ogrom pracy!!!!!

Marian

No co tu dużo mówić - kurs jest świetny. Dwa lata temu zrobiłem stronę swojej szkoły w Joomla, ale dopiero teraz dzięki temu kursowi tak naprawdę poznaje możliwości tego CMS-u. Dla mnie taki kurs jest bardziej przydatny niż studiowanie drogich książek. Dzięki raz jeszcze za ogrom włożonej pracy.

Janusz

Kurs przygotowany bardzo szczegółowo i przyjaźnie. Odnoszę wrażenie, że jedynymi osobami, które nie mogłyby z niego korzystać i go nie zrozumieć są osoby nie potrafiące czytać :). Pewnie Pan Sławek jak to przeczyta, to zrobi audiobooka :).

A poważnie: gratuluję książki, naprawdę warta uwagi.

Paweł Kobis

Zakupiłem kurs Joomla 2,5 w formacie PDF i naprawdę mi się podoba. Zachęcam do zakupu. Tylko ten poradnik pozwoli w pełni zrozumieć sposób tworzenia stron w wtm CMS

Grzegorz

Chciałam serdecznie podziękować za e-book. Nie rozstaję się z nim nawet na krok. Już parę razy pozwolił rozwiać wątpliwości, a przede wszystkim zaoszczędził czas w szukaniu rozwiązania po sieci. Zdaję sobie sprawę ile czasu Panu zajęło napisanie tak obszernego podręcznika i jestem Panu ogromnie wdzięczna, że dzieli się Pan tą wiedzą z nami.

To Pan zaraził mnie Joomlą i dał wiarę, że potrafię. Nie tylko Pan uczy ludzi, ale też ich naprawia.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

iziz

Profesjonalnie przygotowany kurs dla nieprofesjonalistów.

Dziękuję Panu Sławkowi, a e-booka polecam wszystkim, którzy chcą w przystępny sposób zdobyć nowe umiejętności.

Maria

Bardzo dobrze i przejrzyście napisany poradnik ACL. Krok po kroku "prowadzi za rękę". polecam wszystkim.

Sławomir Rauchfleisch

Dla mnie człowieka po udarze z niedowładem lewostronnym oraz problemami ze wzrokiem czas spędzony na czytaniu to chwile radości jak "coś" działa zatem jest to bardzo dobry, przejrzysty poradnik i wszystko świetnie opisane krok po kroku. 100krotne wielkie dzięki.

Gratuluję pomysłu i... podziwiam za wytrwałość, wkład i ogrom pracy!!!!! Film instruktażowy jest też godny Oskara. Powodzenia Panie Sławomirze.

Romek

Komentując E-BOOK: Kurs Joomla! 2.5 , mogę z satysfakcją odnotować, że w bogatej rynkowej ofercie E-BOOK'ów uczących CMS Joomla! pojawił się - moim zdaniem - E-BOOK najlepsza.

Jest to elektroniczna książka z dobrej rodziny Krok po Kroku, która idzie w głąb precyzyjnego instruktarzu , dostarczając sekwencje szczegółowych czynności pozwalających wszystkim ( co ważne, nie informatykom też) przygotować i samodzielnie stworzyć profesjonalny serwis WWW.

Autor daje do dyspozycji skarbnicę wiedzy, która wydana w formie E-BOOK każdemu zdeterminowanemu czytelnikowi pozwala nie tylko zaistnieć w sieci ze swoim profesjonalnie skonstruowanym serwisem, ale również stać się zawodowym webmasterem, jeżeli tylko taka perspektywa go interesuje.

Autor techniczne operacje umieszcza w szerszym kontekście pozwalającym zrozumieć CMS Joomla! i jego ogromne możliwości, prezentując całość w łatwej do zrozumienia, przystępnej wręcz "beletrystycznej" formie.

Zalecam ten E-BOOK zarówno nowicjuszom w CMS Joomla! (takim byłem ja piszący te słowa), którzy amatorsko dla swoich celów będą tworzyć serwis WWW, jak i tym o ambicjach zawodowych pozostania webmasterem.

Dziękuję za tę najwyższej próby edukacyjną perłę !!!

Janusz Suszycki

Szczegółowe informacje dotyczące e-booków z seri Kurs Joomla! 2.5

E-book: Kurs Joomla! 2.5. Profesjonalny Serwis WWW w Kilku Krokach

Kurs Joomla! 2.5 - EBOOKDokładnie tak. To jest mój e-book na temat Joomla!. Prace nad nim rozpocząłem w lutym 2012 r. To ładnych kilka miesięcy siedzenia po nocach.

422 stron samych konkretów na temat Joomla! 2.5. Kiedy poradnik nie był jeszcze w całości ukończony, zacząłem publikować jego darmowe fragmenty. Efekt przerósł moje oczekiwania – darmowy kurs mailowy - poradnik tworzenia serwisu WWW w oparciu o Joomla! 2.5, cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Jeżeli chcesz zapisać się na darmowy Kurs Joomla! 2.5, wejdź na stronę: Darmowego Kursu Mailowego Joomla! 2.5.

Dla kogo ten e-book?

Kurs Joomla! 2.5, skierowany jest do osób, które szukają różnych rozwiązań, za pomocą których można w prosty i szybki sposób stworzyć serwis WWW bez ponoszenia wysokich kosztów projektu, wdrożenia i później utrzymania serwisu.

Obecnie jest wiele metod, aby osoby, które nie posiadają wykształcenia informatycznego mogły utworzyć swój własny serwis WWW. Ja jednak pokażę Tobie, jak zainstalować i wstępnie skonfigurować jeden z najpopularniejszych na świecie systemów zarządzania treścią (CMS - Content Management System), jakim jest Joomla! Jest to darmowa, jedna z najszybciej rozwijających się i najpotężniejszych profesjonalnych aplikacji webowych rozprowadzanych na zasadach Open Source, pozwalająca na utworzenie dynamicznego serwisu WWW oraz łatwą jego późniejszą edycję, aktualizację i rozbudowę, bez specjalistycznej wiedzy programistycznej.

Dlaczego warto?

Ten kurs powstał na bazie kilkuletniej praktyki w wykonywaniu serwisów opartych o CMS Joomla! Wiem, czego oczekują osoby, które chcą zaistnieć w sieci i chcą, aby ich serwis był nowoczesny, bezpieczny i łatwy w zarządzaniu.

W Internecie znajdziesz mnóstwo różnego rodzaju porad dotyczących tego zagadnienia, najczęściej jednak nie są one kompletne. Na pewno znajdziesz pojedyncze porady, np. jak zainstalować Joomla, jak zainstalować dodatek do Joomla, jak korzystać z szablonów, itp., itd. Bardzo często porady te pisane (nagrywane) są językiem niezrozumiałym dla osób początkujących, nieposiadających wykształcenia informatycznego. Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji jak od A do Z na konkretnym przykładzie stworzyć w pełni działającą witrynę WWW.

13 kroków - tyle potrzebuję, aby nauczyć Cię jak stworzyć profesjonalny serwis WWW w oparciu o Joomla! 2.5

Spis treści:

Wstęp. Wprowadzenie w temat Joomla! 2.5

Krok 1. Instalacja i wstępna konfiguracja Joomla! 2.5

Krok 2. Zaplecze Joomla! 2.5 – omówienie

Krok 3. Wypełnienie Twojego serwisu treścią

Krok 4. Menu – czyli system nawigacji Twojej witryny

Krok 5. Zarządzanie grafiką w Twoim serwisie

Krok 6. Komponenty, moduły, dodatki

Krok 7. Zarządzanie użytkownikami

Krok 8. Szablony w Joomla 2.5

Krok 9. Joomla! 2.5 – niezbędne rozszerzenia

Krok 10. Jaki hosting wybrać?

Krok 11. Jak skopiować swój serwis na hosting?

Krok 12. Kopia zapasowa Twojego serwisu

Krok 13. Joomla! 2.5 – BEZPIECZEŃSTWO!

Kurs Joomla! 2.5, to e-book składający się z 422 stron samych konkretów!

Pięć powodów dla których warto mieć tego e-booka

 1. Nie tracisz czasu na szukanie informacji
 2. Nie musisz szukać maili, z kolejnymi lekcjami
 3. Otrzymujesz spójną, usystematyzowaną wiedzę
 4. Dostajesz praktyczne przykłady do zastosowania od zaraz
 5. Uzyskasz wiedzę i umiejętności, które umożliwią Ci stworzenie wielu fantastycznych serwisów WWW w bardzo krótkim czasie i bez ponoszenia wysokich kosztów

E-book: Kurs Joomla! 2.5. Tworzenie Witryn Wielojęzycznych

Kurs Joomla! 2.5. Tworzenie witryn wielojęzycznych - okładka

Jedną z zalet Joomla! od wersji 1.6 jest fakt, że bez potrzeby instalowania dodatkowych rozszerzeń, łatwo można stworzyć serwis skierowany do odbiorców posługujących się różnymi językami.

Rozwiązanie bazujące na mechanizmie auto-tłumacza, nie jest rozwiązaniem dobrym dla profesjonalnych witryn. Bardzo często tłumaczenie automatyczne jest niezrozumiałe. Oczywiście wynika to z różnego rodzaju zawiłości danego języka.

Aby nie było żadnych niejasności – w Joomla! 2.5 nie ma wbudowanego narzędzia, za pomocą, którego stworzysz jakąś treść powiedzmy w języku polskim, natomiast reszta zostanie automatycznie przetłumaczona na wybrany przez Ciebie język! Nie o to chodzi! Cały content, musisz utworzyć samodzielnie. Jeżeli powiedzmy utworzysz artykuł w języku polskim i chcesz aby w Twoim serwisie był także jego odpowiednik w języku angielskim i niemieckim, to musisz samodzielnie utworzyć dodatkowe dwa artykuły z tłumaczeniem w odpowiednim języku!

Joomla! 2.5 ułatwi Ci odpowiednie filtrowanie treści w zależności od wybranego języka!

Nie będzie potrzeby wykonywania samodzielnych tłumaczeń komunikatów systemowych, ponieważ w Joomla! możesz zainstalować odpowiednie pakiety językowe!

W e-booku znajdziesz ponad 130 stron samych konkretów na temat tworzenia wielojęzycznych witryn za pomocą CMS Joomla! 2.5.

Dla kogo ten e-book?

Kurs Joomla! 2.5.Tworzenie witryn wielojęzycznych, skierowany jest do osób, które szukają praktycznych porad związanych z tworzenie wielojęzycznych serwisów opartych o CMS Joomla! 2.5.

Dlaczego warto?

Ten kurs powstał w odpowiedzi na częste pytania subskrybentów mojego DARMOWEGO Kursu Joomla! 2.5 i bloga oraz czytelników książki Joomla! 2.5 Praktyczny Kurs.

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak zainstalować pakiety językowe, dodać języki treści oraz jak zaprojektować odpowiednią strukturę treści dla wielojęzycznej witryny.

Pokażę Tobie, krok po kroku na konkretnych przykładach, jak utworzyć wielojęzyczny serwis za pomocą CMS Joomla! 2.5. Cały proces tworzenia wielojęzycznej witryny pokażę Ci na bazie wymyślonego przykładowego serwisu.

13 kroków - tyle potrzebuję, aby nauczyć Cię jak zaprojektować oraz utworzyć w pełni funkcjonalny wielojęzyczny serwis WWW.

Czego nauczysz się z tego e-booka:

 1. Jak zainstalować pakiety językowe w Joomla 2.5;
 2. Jak dodać języki treści;
 3. Jak zaprojektować strukturę treści witryny wielojęzycznej;
 4. W jaki sposób zaprojektować menu dla witryny wielojęzycznej;
 5. Jak utworzyć wielojęzyczną mapę serwisu;
 6. Jak rozbudować wielojęzyczny serwis o atrakcyjny slider graficzny;

E-book: Kurs Joomla! 2.5. Access Control List

Okładka e-booka: Kurs Joomla! 2.5. Access Controll ListJedną z wielu bardzo użytecznych funkcji CMS Joomla!, jest możliwość zarządzania dostępem do treści i usług witryny dla poszczególnych grup użytkowników. Twórcy Joomla! nazwali to narzędzie Access Control Level (ACL), choć możesz spotkać się także z określeniem: Access Control List ;-)

Dzięki ACL masz możliwość pełnej kontroli nad dostępem do treści i usług oferowanych przez swój serwis.

Mechanizm ACL określa:

 • którzy użytkownicy powinni mieć dostęp do określonych części witryny lub zaplecza (np. artykułów, pozycji menu, czy modułów);
 • jakie operacje użytkownicy mogą wykonywać na danym obiekcie (np. wysłać artykuł, edytować swój lub artykuł stworzony przez innego użytkownika, zmieniać stan publikacji artykułu itp.);

W e-booku znajdziesz ponad 60 stron samych konkretów na temat ACL w Joomla! 2.5.

Dla kogo ten e-book?

Kurs Joomla! 2.5. Access Controll List, skierowany jest do osób, które szukają praktycznych porad związanych z zarządzaniem dostępem do treści i usług swojego serwisu.

Dlaczego warto?

Ten kurs powstał w odpowiedzi na częste pytania subskrybentów mojego DARMOWEGO Kursu Joomla! 2.5 i bloga oraz czytelników książki Joomla! 2.5 Praktyczny Kurs.

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak korzystać z poziomów dostępu oraz jak utworzyć nową grupę użytkowników i w jaki sposób przypisać użytkownika do danej grupy, a także jak korzystać z mechanizmu przypisywania uprawnień dla poszczególnych grup użytkowników. Pokażę Ci także, w jaki sposób zezwolić lub zabronić określonych działań w Twoim serwisie.

Pokażę Tobie, jak wdrożyć mechanizm ACL w Joomla! 2.5, na przykładzie konkretnej witryny!

11 kroków - tyle potrzebuję, aby nauczyć Cię jak wdrożyć mechanizm ACL w Joomla! 2.5

Czego nauczysz się z tego e-booka:

 1. Jak korzystać z poziomów dostępu w Joomla 2.5;
 2. Jak utworzyć nową grupę użytkowników oraz w jaki sposób przypisać użytkownika do danej grupy;
 3. Jak korzystać z mechanizmu przypisywania uprawnień dla poszczególnych grup użytkowników - różne poziomy uprawnień;
 4. W jaki sposób zezwolić lub zabronić określonych działań w Twoim serwisie;
 5. Wdrożenia mechanizmu ACL w Joomla! 2.5 na przykładzie konkretnej witryny;

Nie trać czasu na szukanie informacji - zamów już teraz ZESTAW NAJLEPSZYCH moich e-booków:

 • E-BOOK Kurs Joomla! 2.5
 • E-BOOK Kurs Joomla! 2.5. Tworzenie Witryn Wielojęzycznych 
 • E-BOOK Kurs Joomla! 2.5. Access Control List

Do Ciebie należy teraz podjęcie jednej prostej decyzji: