By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.slawop.net/

ZAGŁOSUJ NA BLOG ROKU 2012!

ZAGŁOSUJ NA BLOG ROKU 2012!

Chcesz zagłosować? Wyślij SMS o treści G00292 Na numer 7122

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w SMS spacji!

Na początku miesiąca umieściłem swoje zgłoszenie w kategorii Pasje i zainteresowania. Szczerze mówiąc (pisząc) nie sądziłem, że tak wiele osób zadeklaruje chęć wysłania SMS-a, aby zagłosować na mój blog :-)

Dostałem od Was wiele maili, niektórzy zadeklarowali oddanie swojego głosu za pomocą komentaerza do artykułu: Blog Roku 2012 i niezależnie od wyniku konkursu wiem, że jest spora grupa stałych czytelników, którzy cenią sobie publikowane przeze mnie treści.

Od dzisiaj od godz. 15:00, trwa etap głosowania SMS Internautów, który potrwa do 31.01.2013, tak więc jest tydzień czasu na zebranie takiej liczby głosów, aby przejść do kolejnego etapu - oceny przez Kapitułę Konkursu. Do tego etapu przejdą te blogi, które otrzymają największą liczbę głosów.

Jeżeli uważasz, że dzięki poradom zawartym na tym blogu pomogłem Ci rozwiązać Twój problem, zagłosuj!

Wyślij SMS o treści G00292 Na numer 7122

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w SMS spacji!
Koszt SMS to 1,23zł

Dochód z SMS zostanie przekazany na integracyjno - rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

Z GÓRY WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :-)

Nowa aktualizacja Joomla! 2.5.9
JAMP i MMAccess - wywiad z Michałem Trzepizurem
 

Komentarze 3

Gość - Pawelh w sobota, 26 styczeń 2013 12:36

Witam.Czy da się gdzieś sprawdzić jak stoimy z głosami w stosunku do innych blogów

Witam.Czy da się gdzieś sprawdzić jak stoimy z głosami w stosunku do innych blogów:)
Sławomir Pieszczek (website) w sobota, 26 styczeń 2013 15:29

Pawelh, jedyną informację jaką mamy do dyspozycji, to ilość kulek, które są widoczne przy każdym blogu. Jak klikniesz w link: http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/sl-wop-net,1fc,blog.html, to pod tytułem: SL@WOP.NET zobaczysz napis Etap II, głosy: i tutaj zobaczysz ilość kulek :-)
Obecnie są dwie, co oznacza, że zostało oddanych głosów: 6-50!
Trzy kulki, to 51-250 głosów, cztery kulki: 251-100, pięć kulek: już nawet na taką ilość nie liczę ;-)
P.S.
DZIĘKI ZA WASZE WSPARCIE! :-)

Pawelh, jedyną informację jaką mamy do dyspozycji, to [b]ilość kulek[/b], które są widoczne przy każdym blogu. Jak klikniesz w link: http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/sl-wop-net,1fc,blog.html, to pod tytułem: [b]SL@WOP.NET[/b] zobaczysz napis Etap II, głosy: i tutaj zobaczysz ilość kulek :-) Obecnie są dwie, co oznacza, że zostało oddanych głosów: 6-50! Trzy kulki, to 51-250 głosów, cztery kulki: 251-100, pięć kulek: już nawet na taką ilość nie liczę ;-) P.S. DZIĘKI ZA WASZE WSPARCIE! :-)
Gość - Basia w wtorek, 29 styczeń 2013 12:08

Wysłałam! Dzięki Twoim bezpłatnym kursom przysyłanych na e-mail wiele się nauczyłam. Dziękuję bardzo i pozdrawiam! Powinieneś wygrać w tej konkurencji, trzymam kciuki!

Wysłałam! :) Dzięki Twoim bezpłatnym kursom przysyłanych na e-mail wiele się nauczyłam. Dziękuję bardzo i pozdrawiam! Powinieneś wygrać w tej konkurencji, trzymam kciuki!
Gość
wtorek, 14 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Najnowsze komentarze

Gość - Studio Jak wybrać hosting dla Joomla!?
13 wrzesień 2019
Warto jeszcze dopisać punkt, żeby przy wyborze wybrać panel między DirectAdmin/cPanel. Niektóre hostingi mają swoje własne rozwiązania - czasami bardzo specyficzne, co niekoniecznie jest dobrą rzeczą
Gość - Marek Szyfrowanie symetryczne a niesymetryczne
09 czerwiec 2019
"Klucz przekazany do publicznej wiadomości, nazywany jest kluczem publicznym lub jawnym. Może on być stosowany do szyfrowania lub deszyfrowania informacji otrzymanych od osoby, która go wygenerowała. ...
Gość - Marek Tworzenie szablonów dla Joomla! Helix Ultimate
10 maj 2019
Witam, napotkałem problem pojawiający się przy zmianie kolorów tła czy czcionek oraz importowaniem ustawień. W pierwszym przypadku, po zmianie kolorów i ich zapisaniem, panel podglądu strony przeładow...
Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
03 styczeń 2019
Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
02 styczeń 2019
Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...