A A A

Siła inspiracji

przez w Psychologia sukcesu
  • Przeczytano: 3806
  • 0 komentarze
  • Drukuj
3806
Siła inspiracji

Znasz takie nazwiska jak: Kim i Rober Kiyosaki, Les Brown, Andy Harrington, czy Blair Singer?

Niezależnie od tego, czy działasz w biznesie, czy skupiasz się na swojej karierze zawodowej, czasami zapominasz w tym pędzie, co tak na prawdę jest w życiu ważne. Chodzi o to, aby się na chwilę zatrzymać i być może zadać sobie kilka kluczowych pytań w kilku kluczowych obszarach życia, zweryfikować drogę, którą podążamy, pod okiem ludzi, którzy żyją tym co robią. Ludzi, którzy potrafią Cię zainspirować, ponieważ są w swoich dziedzinach bardzo skuteczni.

Les Brown, to jeden z największych na świecie motywatorów - człowiek, którego wystąpienia zapadają na prawdę na długo! To od niego usłyszałem takie inspirujące zdania:

Przestań żyć tak, jakbyś miał żyć 1000 lat!

Zawsze może się coś wydarzyć wokół Ciebie. Może się także coś wydarzyć Tobie! Najważniejsze jest jednak to, co się wydarzy w Tobie!

Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga i pracuj tak, jakby wszystko zależało od Ciebie.

Ja od kilku miesięcy zdobywam niesprawiedliwą przewagę dzięki Robertowi Kiosaki! Jest to facet, który obecnie jest numer jeden, jeżeli chodzi o liczbę bestsellerów finansowych. Jego najbardziej znana książka Bogaty ojciec. Biedny ojciec, jest światowym bestsellerem i najpopularniejszą na rynku pozycją dotyczącą finansów. Z tej książki dowiedziałem się tak na prawdę, co to są aktywa i pasywa ;-) Robert jest wielkim orędownikiem edukacji finansowej. Zapewne, tak jak większość ludzi posiadasz jakieś wykształcenie! Pytanie tylko, czy posiadasz edukację finansową? Czy pracujesz dla pieniędzy tak jak większość z Nas? Jeżeli masz wrażenie, że pracujesz coraz więcej i nadal niczego tak na prawdę nie masz, to potrzebujesz zdobyć odpowiednią edukację finansową! Jeżeli chcesz osiągnąć prawdziwą niezależność i wolność finansową, powinieneś zdobywać aktywa, a nie przychody! Ale zanim to zrobisz, musisz zainwestować swój czas, zanim zainwestujesz pieniądze - musisz zdobyć edukację finansową!

Dzisiaj rano otrzymałem od znajomych informację o publikacji świetnego wideo! Teraz mogę powiedzieć (napisać), że jestem pod ogromnym wrażeniem!

Postanowiłem podzielić się tym także z Tobą :-) Gwarantuję, że to co zobaczysz zaraz na stronie jest BARDZO nietypowe :-)

Polecam! (uwaga, wideo nie jest dla wszystkich, trzeba wpisać swój mail)

To Krótkie Wideo Obejrzysz Klikając W Ten Link

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Oceń ten wpis:

Nauczyciel przedmiotów informatycznych w szkole ponadgimnazjalnej.


Pierwszy Certyfikowany Administrator Joomla! w Polsce.


Autor książek i e-booków na temat Joomla!. Autor bloga: www.slawop.net, w którym porusza zagadnienia związane z CMS Joomla! i wykorzystaniu go, jako fantastycznego narzędzia, które ułatwia innym tworzenie ich własnego miejsca w sieci.


Prowadzi własną firmę świadczącą usługi związane z tworzeniem oraz administrowaniem serwisów opartych o CMS Joomla!


Współorganizator Joomla! User Group Jawor


Uwielbia ekstremalnie szybką jazdę na rolkach! Fan rozwoju osobistego i ciągłych zmian :-)


I love Joomla! Why?


Because Joomla! is Doing Great Things with Great People :-)


And My favourite sentence:Don't Let Anybody Steal Your Dreams!


Komentarze

  • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw komentarz

Gość
Gość poniedziałek, 17 grudzień 2018

Najnowsze komentarze

Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???

Joanna

Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna :)

Informatyk

co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?

Sławomir
05.11.2018 w DJ Image Slider

Właśnie, powinien się pojawić … . Oczywiście skorzystam z rady i zapytam u źródeł. Jeśli dowiem się czegoś mądrego, podzielę się wiedzą, może komuś się przyda. Dziękuję, pozdrawiam, Andrzej

Andrzej
Andrzeju, jeżeli w Ustawieniach podstawowych w zakładce Narzędzia na stronie w polu Powrót do góry masz aktywny przycisk Włączone, to taki przycisk powinien pojawić się u Ciebie na stronie już po prze...