Siła inspiracji

Siła inspiracji

Znasz takie nazwiska jak: Kim i Rober Kiyosaki, Les Brown, Andy Harrington, czy Blair Singer?

Niezależnie od tego, czy działasz w biznesie, czy skupiasz się na swojej karierze zawodowej, czasami zapominasz w tym pędzie, co tak na prawdę jest w życiu ważne. Chodzi o to, aby się na chwilę zatrzymać i być może zadać sobie kilka kluczowych pytań w kilku kluczowych obszarach życia, zweryfikować drogę, którą podążamy, pod okiem ludzi, którzy żyją tym co robią. Ludzi, którzy potrafią Cię zainspirować, ponieważ są w swoich dziedzinach bardzo skuteczni.

Les Brown, to jeden z największych na świecie motywatorów - człowiek, którego wystąpienia zapadają na prawdę na długo! To od niego usłyszałem takie inspirujące zdania:

Przestań żyć tak, jakbyś miał żyć 1000 lat!

Zawsze może się coś wydarzyć wokół Ciebie. Może się także coś wydarzyć Tobie! Najważniejsze jest jednak to, co się wydarzy w Tobie!

Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga i pracuj tak, jakby wszystko zależało od Ciebie.

Ja od kilku miesięcy zdobywam niesprawiedliwą przewagę dzięki Robertowi Kiosaki! Jest to facet, który obecnie jest numer jeden, jeżeli chodzi o liczbę bestsellerów finansowych. Jego najbardziej znana książka Bogaty ojciec. Biedny ojciec, jest światowym bestsellerem i najpopularniejszą na rynku pozycją dotyczącą finansów. Z tej książki dowiedziałem się tak na prawdę, co to są aktywa i pasywa ;-) Robert jest wielkim orędownikiem edukacji finansowej. Zapewne, tak jak większość ludzi posiadasz jakieś wykształcenie! Pytanie tylko, czy posiadasz edukację finansową? Czy pracujesz dla pieniędzy tak jak większość z Nas? Jeżeli masz wrażenie, że pracujesz coraz więcej i nadal niczego tak na prawdę nie masz, to potrzebujesz zdobyć odpowiednią edukację finansową! Jeżeli chcesz osiągnąć prawdziwą niezależność i wolność finansową, powinieneś zdobywać aktywa, a nie przychody! Ale zanim to zrobisz, musisz zainwestować swój czas, zanim zainwestujesz pieniądze - musisz zdobyć edukację finansową!

Dzisiaj rano otrzymałem od znajomych informację o publikacji świetnego wideo! Teraz mogę powiedzieć (napisać), że jestem pod ogromnym wrażeniem!

Postanowiłem podzielić się tym także z Tobą :-) Gwarantuję, że to co zobaczysz zaraz na stronie jest BARDZO nietypowe :-)

Polecam! (uwaga, wideo nie jest dla wszystkich, trzeba wpisać swój mail)

To Krótkie Wideo Obejrzysz Klikając W Ten Link

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Uprawnienia w Joomla 3.x
Integralność systemu a kopia zapasowa

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Najnowsze komentarze

Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
03 styczeń 2019
Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
02 styczeń 2019
Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...
Gość - Joanna Jak utworzyć własny szablon dla Joomla! nie dotykając kodu? EF4 cz.2
09 grudzień 2018
Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???
Gość - Informatyk Tworzenie bazy danych w CPanelu na Smarthost - instalacja Joomla!
19 listopad 2018
Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna
Gość - Sławomir DJ Image Slider
04 listopad 2018
co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?