A A A
Mar
13

Spotkajmy się i porozmawiajmy o Joomla! ... i nie tylko ;-)

Spotkajmy się i porozmawiajmy o Joomla! ... i nie tylko ;-)

Społeczność miłośników Joomla! rośnie z dnia na dzień! Obserwuję to chociażby bo zapisach na mój newsletter, czy darmowy kurs Joomla! 2.5.

Od niedawna w Polsce zaczynają tworzyć się lokalne grupy - tzw. Joomla! User Groups (JUG), które spotykają się aby dzielić się doświadczeniami, pomagać sobie nawzajem w rozwiązywaniu napotkanych problemów a także podejmować działania na rzecz rozwoju CMS Joomla!.

W grudniu 2013 r. miałem okazję uczestniczyć w spotkaniu pierwszej w Polsce Joomla! User Group, które zorganizowane było przez trójkę entuzjastów: Danutę Idzik, Przemka Wróbla i Michała Trzepizura. Spotkanie to zapisało się już na kartach historii Joomla! w Polsce, ponieważ zainspirowało innych ludzi do zorganizowania spotkań w różnych regionach kraju! Więcej na temat tego spotkania przeczytasz w artykule: Pierwsze w Polsce lokalne spotkanie miłośników Joomla!.

Od tego czasu zostały zarejestrowane trzy grupy:

Chciałbym zorganizować takie spotkanie na swoim terenie :-)

Jeżeli mieszkasz na terenie województwa dolnośląskiego, wypełnij proszę mega prostą ANONIMOWĄ ankietę, w której wskaż miejscowość w której chcesz się spotkać. Bezpośredni link do ankiety: www.slawop.net/gdzie-sie-spotkamy

 

Czytaj dalej
  3608 odsłon
4 komentarze
3608 odsłon
 4 komentarze
Gru
02

PDF czy VIDEO?

Sonda - PDF czy VIDEO?

Czy sądzisz, że lepszym dla Ciebie rozwiązaniem byłoby przedstawienie kursu, instrukcji lub porady w formie video, czy pliku PDF?

Czytaj dalej
  7862 odsłon
24 komentarze
Etykiety:
7862 odsłon
 24 komentarze

Najnowsze komentarze

Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
03 styczeń 2019
Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
02 styczeń 2019
Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...
Gość - Joanna Jak utworzyć własny szablon dla Joomla! nie dotykając kodu? EF4 cz.2
09 grudzień 2018
Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???
Gość - Informatyk Tworzenie bazy danych w CPanelu na Smarthost - instalacja Joomla!
19 listopad 2018
Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna
Gość - Sławomir DJ Image Slider
04 listopad 2018
co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?