Sty
14

KURS JOOMLA! Pokaż treść w atrakcyjnym wydaniu

KURS JOOMLA! Pokaż treść w atrakcyjnym wydaniu

Jednym z najważniejszych czynników decydujących i popularności witryny jest ciekawa TREŚĆ!

Jeżeli użytkownicy znajdą w Twoim serwisie to, co jest dla nich ciekawe i intrygujące, rozwiązuje ich problemy, to są bardzo duże szanse na to, że będziesz mieć wiele odwiedzin każdego dnia :-)

Ale...

Współczesny internauta jest dzisiaj bardzo wymagający i chce, aby ta treść była przedstawiona w ciekawy i atrakcyjny sposób! No Właśnie! Znajdź choć jeden współczesny portal, który nie ma ani jednej grafiki!

Znasz takie powiedzenie: jeden obraz wart jest tysiąca słów?

Czytaj dalej
  2536 odsłon
2 komentarze
2536 odsłon
 2 komentarze
Paź
26

Wiek nie ma znaczenia - moja przygoda z Joomla!

Wiek nie ma znaczenia - moja przygoda z Joomla!

Jestem bardzo dumny z tego, że dzięki mojej pracy wiele osób może zaistnieć w sieci i rozpocząć swoją przygodę z Joomla!

Dostaję sporo maili z podziękowaniami od czytelników swojego bloga oraz kursantów Darmowego Kursu Joomla! 2.5. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że z wieloma zawiązała się swego rodzaju nić przyjaźni ;-) Mimo faktu, że z większością osób nie miałem okazji porozmawiać w tzw. realu, to zdaje mi się, że znamy się dosyć dobrze.

Od jakiegoś czasu kiełkuje w mojej głowie pomysł, aby inni mogli podzielić się swoją historią dotyczącą przygody z CMS Joomla!
Jako pierwszą, chciałbym Wam przedstawić historię człowieka, z którego jestem szczególnie dumny. Dlaczego? Ponieważ należy on do tych ludzi, którzy pomimo swojego dużego doświadczenia i bagażu życiowego, nadal chce się uczyć i odkrywać nowe rzeczy :-)

No dobrze, wystarczy już tego wstępu! Poznajcie historię Janusza:

Czytaj dalej
  7847 odsłon
7 komentarze
7847 odsłon
 7 komentarze

Najnowsze komentarze

Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
03 styczeń 2019
Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
02 styczeń 2019
Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...
Gość - Joanna Jak utworzyć własny szablon dla Joomla! nie dotykając kodu? EF4 cz.2
09 grudzień 2018
Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???
Gość - Informatyk Tworzenie bazy danych w CPanelu na Smarthost - instalacja Joomla!
19 listopad 2018
Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna
Gość - Sławomir DJ Image Slider
04 listopad 2018
co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?