A A A

Przestań zbijać bąki i zacznij działać!

przez w Psychologia sukcesu
 • Przeczytano: 4048
 • 0 komentarze
 • Drukuj
4048
Przestań zbijać bąki i zacznij działać!

Tak, tak, odwlekanie to choroba, którą można, a nawet trzeba wyleczyć!

Jak często zdarza się Tobie odwlekać z ważnymi sprawami? Mówisz sobie od jutra zacznę. Jutro ten sam tekst mówisz do siebie i tak co dzień w kółko Macieju ;-)

Odwlekanie, marnowanie czasu, słomiany zapał, to przypadłość większości z Nas! Ale praktycznie ZAWSZE, to jest kwestia Twojej DECYZJI. Jak chcesz to pokonać, to podejmujesz DECYZJĘ i tyle. Kropka - nic dodać, nic ująć!

Jeżeli powiesz, że już taki masz charakter i się nie zmienisz, to jest to tylko WYMÓWKA!

Twój charakter, to efekt Twoich nawyków. Każdy nawyk możesz zmienić! Zatem podejmij decyzję: kończysz z odkładaniem spraw na później, czy nie robisz nic zostawiając wszystko jak do tej pory, bo to Twój idealny styl życia?

Pokonaj nawyk odwlekania na później i zastąp go DZIAŁANIEM!

Dzisiaj ma miejsce premiera znakomitej książki Bartłomieja Popiela pt. Przestań odwlekać i zacznij działać!

Mijają już prawie dwa lata od kiedy kupiłem i po raz pierwszy przeczytałem rewelacyjną pierwszą książkę Bartka Popiela: Zrobię to dzisiaj!

Czy coś od tej pory zmieniło się w moim życiu? Hmm, jestem jaki jestem. Powiedziałbym, że zmiany są zbyt małe dla mnie, abym był usatysfakcjonowany. Ale... cały czas pracuję nad sobą i mam wrażenie, że jest to najtrudniejsza praca ;-)

Kilka zmian jednak gołym okiem widać. To między innymi, dzięki Bartkowi powstał e-book: Kurs Joomla! 2.5 oraz bezpłatny kurs mailowy: Kurs Joomla! 2.5. Gdyby nie jego proste, dosadne i bez owijania w bawełnę porady, pewnie odkładałbym wiele projektów i do dziś ich nie zrealizował.

To dzięki tej książce postanowiłem dbać o zdrowie stosując poranne ćwiczenia i wykorzystuję każdą nadarzającą się okazję do aktywności fizycznej. Dzięki niej co dziennie stosuję jej główne motto - ZROBIĘ TO DZISIAJ!

Piszę o tym wszystkim, ponieważ być może jesteś w podobnej sytuacji i szukasz metod radzenia sobie z natłokiem niezałatwionych spraw. Nowa książka Bartka Popiela jest napisana z jajem, poczuciem humoru i pokazuje, jak efektywnie wykorzystać swój czas w ciągu dnia, by nadrobić zaległości i przestać odkładać wszystko na później. Wiem o tym, bo miałem już okazję przeczytać tą książkę!

Jestem pewien, że po przeczytaniu książki: Przestań odwlekać i zacznij działać!, pozbędziesz się bezsensownych wymówek w stylu:

 • nie mam czasu;
 • nie mam pieniędzy;
 • nie mam odpowiedniej wiedzy;
 • nie mam takich umiejętności;
 • nie mam możliwości;
 • nie mam warunków;
 • itp., itd.

Zatem, skończ z odwlekaniem już dzisiaj!

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Oceń ten wpis:

Nauczyciel przedmiotów informatycznych w szkole ponadgimnazjalnej.


Pierwszy Certyfikowany Administrator Joomla! w Polsce.


Autor książek i e-booków na temat Joomla!. Autor bloga: www.slawop.net, w którym porusza zagadnienia związane z CMS Joomla! i wykorzystaniu go, jako fantastycznego narzędzia, które ułatwia innym tworzenie ich własnego miejsca w sieci.


Prowadzi własną firmę świadczącą usługi związane z tworzeniem oraz administrowaniem serwisów opartych o CMS Joomla!


Współorganizator Joomla! User Group Jawor


Uwielbia ekstremalnie szybką jazdę na rolkach! Fan rozwoju osobistego i ciągłych zmian :-)


I love Joomla! Why?


Because Joomla! is Doing Great Things with Great People :-)


And My favourite sentence:Don't Let Anybody Steal Your Dreams!


Komentarze

 • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw komentarz

Gość
Gość poniedziałek, 17 grudzień 2018

Najnowsze komentarze

Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???

Joanna

Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna :)

Informatyk

co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?

Sławomir
05.11.2018 w DJ Image Slider

Właśnie, powinien się pojawić … . Oczywiście skorzystam z rady i zapytam u źródeł. Jeśli dowiem się czegoś mądrego, podzielę się wiedzą, może komuś się przyda. Dziękuję, pozdrawiam, Andrzej

Andrzej
Andrzeju, jeżeli w Ustawieniach podstawowych w zakładce Narzędzia na stronie w polu Powrót do góry masz aktywny przycisk Włączone, to taki przycisk powinien pojawić się u Ciebie na stronie już po prze...