Przestań zbijać bąki i zacznij działać!

Przestań zbijać bąki i zacznij działać!

Tak, tak, odwlekanie to choroba, którą można, a nawet trzeba wyleczyć!

Jak często zdarza się Tobie odwlekać z ważnymi sprawami? Mówisz sobie od jutra zacznę. Jutro ten sam tekst mówisz do siebie i tak co dzień w kółko Macieju ;-)

Odwlekanie, marnowanie czasu, słomiany zapał, to przypadłość większości z Nas! Ale praktycznie ZAWSZE, to jest kwestia Twojej DECYZJI. Jak chcesz to pokonać, to podejmujesz DECYZJĘ i tyle. Kropka - nic dodać, nic ująć!

Jeżeli powiesz, że już taki masz charakter i się nie zmienisz, to jest to tylko WYMÓWKA!

Twój charakter, to efekt Twoich nawyków. Każdy nawyk możesz zmienić! Zatem podejmij decyzję: kończysz z odkładaniem spraw na później, czy nie robisz nic zostawiając wszystko jak do tej pory, bo to Twój idealny styl życia?

Pokonaj nawyk odwlekania na później i zastąp go DZIAŁANIEM!

Dzisiaj ma miejsce premiera znakomitej książki Bartłomieja Popiela pt. Przestań odwlekać i zacznij działać!

Mijają już prawie dwa lata od kiedy kupiłem i po raz pierwszy przeczytałem rewelacyjną pierwszą książkę Bartka Popiela: Zrobię to dzisiaj!

Czy coś od tej pory zmieniło się w moim życiu? Hmm, jestem jaki jestem. Powiedziałbym, że zmiany są zbyt małe dla mnie, abym był usatysfakcjonowany. Ale... cały czas pracuję nad sobą i mam wrażenie, że jest to najtrudniejsza praca ;-)

Kilka zmian jednak gołym okiem widać. To między innymi, dzięki Bartkowi powstał e-book: Kurs Joomla! 2.5 oraz bezpłatny kurs mailowy: Kurs Joomla! 2.5. Gdyby nie jego proste, dosadne i bez owijania w bawełnę porady, pewnie odkładałbym wiele projektów i do dziś ich nie zrealizował.

To dzięki tej książce postanowiłem dbać o zdrowie stosując poranne ćwiczenia i wykorzystuję każdą nadarzającą się okazję do aktywności fizycznej. Dzięki niej co dziennie stosuję jej główne motto - ZROBIĘ TO DZISIAJ!

Piszę o tym wszystkim, ponieważ być może jesteś w podobnej sytuacji i szukasz metod radzenia sobie z natłokiem niezałatwionych spraw. Nowa książka Bartka Popiela jest napisana z jajem, poczuciem humoru i pokazuje, jak efektywnie wykorzystać swój czas w ciągu dnia, by nadrobić zaległości i przestać odkładać wszystko na później. Wiem o tym, bo miałem już okazję przeczytać tą książkę!

Jestem pewien, że po przeczytaniu książki: Przestań odwlekać i zacznij działać!, pozbędziesz się bezsensownych wymówek w stylu:

 • nie mam czasu;
 • nie mam pieniędzy;
 • nie mam odpowiedniej wiedzy;
 • nie mam takich umiejętności;
 • nie mam możliwości;
 • nie mam warunków;
 • itp., itd.

Zatem, skończ z odwlekaniem już dzisiaj!

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Video - Instalacja Joomla! 3.0.2 na własnym komput...
Ratunku mój serwis został zhakowany!

Podobne wpisy

 

  By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.slawop.net/

  Najnowsze komentarze

  Gość - Studio Jak wybrać hosting dla Joomla!?
  13 wrzesień 2019
  Warto jeszcze dopisać punkt, żeby przy wyborze wybrać panel między DirectAdmin/cPanel. Niektóre hostingi mają swoje własne rozwiązania - czasami bardzo specyficzne, co niekoniecznie jest dobrą rzeczą
  Gość - Marek Szyfrowanie symetryczne a niesymetryczne
  09 czerwiec 2019
  "Klucz przekazany do publicznej wiadomości, nazywany jest kluczem publicznym lub jawnym. Może on być stosowany do szyfrowania lub deszyfrowania informacji otrzymanych od osoby, która go wygenerowała. ...
  Gość - Marek Tworzenie szablonów dla Joomla! Helix Ultimate
  10 maj 2019
  Witam, napotkałem problem pojawiający się przy zmianie kolorów tła czy czcionek oraz importowaniem ustawień. W pierwszym przypadku, po zmianie kolorów i ich zapisaniem, panel podglądu strony przeładow...
  Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
  03 styczeń 2019
  Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
  Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
  02 styczeń 2019
  Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...