Przestań zbijać bąki i zacznij działać!

Przestań zbijać bąki i zacznij działać!

Tak, tak, odwlekanie to choroba, którą można, a nawet trzeba wyleczyć!

Jak często zdarza się Tobie odwlekać z ważnymi sprawami? Mówisz sobie od jutra zacznę. Jutro ten sam tekst mówisz do siebie i tak co dzień w kółko Macieju ;-)

Odwlekanie, marnowanie czasu, słomiany zapał, to przypadłość większości z Nas! Ale praktycznie ZAWSZE, to jest kwestia Twojej DECYZJI. Jak chcesz to pokonać, to podejmujesz DECYZJĘ i tyle. Kropka - nic dodać, nic ująć!

Jeżeli powiesz, że już taki masz charakter i się nie zmienisz, to jest to tylko WYMÓWKA!

Twój charakter, to efekt Twoich nawyków. Każdy nawyk możesz zmienić! Zatem podejmij decyzję: kończysz z odkładaniem spraw na później, czy nie robisz nic zostawiając wszystko jak do tej pory, bo to Twój idealny styl życia?

Pokonaj nawyk odwlekania na później i zastąp go DZIAŁANIEM!

Dzisiaj ma miejsce premiera znakomitej książki Bartłomieja Popiela pt. Przestań odwlekać i zacznij działać!

Mijają już prawie dwa lata od kiedy kupiłem i po raz pierwszy przeczytałem rewelacyjną pierwszą książkę Bartka Popiela: Zrobię to dzisiaj!

Czy coś od tej pory zmieniło się w moim życiu? Hmm, jestem jaki jestem. Powiedziałbym, że zmiany są zbyt małe dla mnie, abym był usatysfakcjonowany. Ale... cały czas pracuję nad sobą i mam wrażenie, że jest to najtrudniejsza praca ;-)

Kilka zmian jednak gołym okiem widać. To między innymi, dzięki Bartkowi powstał e-book: Kurs Joomla! 2.5 oraz bezpłatny kurs mailowy: Kurs Joomla! 2.5. Gdyby nie jego proste, dosadne i bez owijania w bawełnę porady, pewnie odkładałbym wiele projektów i do dziś ich nie zrealizował.

To dzięki tej książce postanowiłem dbać o zdrowie stosując poranne ćwiczenia i wykorzystuję każdą nadarzającą się okazję do aktywności fizycznej. Dzięki niej co dziennie stosuję jej główne motto - ZROBIĘ TO DZISIAJ!

Piszę o tym wszystkim, ponieważ być może jesteś w podobnej sytuacji i szukasz metod radzenia sobie z natłokiem niezałatwionych spraw. Nowa książka Bartka Popiela jest napisana z jajem, poczuciem humoru i pokazuje, jak efektywnie wykorzystać swój czas w ciągu dnia, by nadrobić zaległości i przestać odkładać wszystko na później. Wiem o tym, bo miałem już okazję przeczytać tą książkę!

Jestem pewien, że po przeczytaniu książki: Przestań odwlekać i zacznij działać!, pozbędziesz się bezsensownych wymówek w stylu:

  • nie mam czasu;
  • nie mam pieniędzy;
  • nie mam odpowiedniej wiedzy;
  • nie mam takich umiejętności;
  • nie mam możliwości;
  • nie mam warunków;
  • itp., itd.

Zatem, skończ z odwlekaniem już dzisiaj!

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Video - Instalacja Joomla! 3.0.2 na własnym komput...
Ratunku mój serwis został zhakowany!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Najnowsze komentarze

Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
03 styczeń 2019
Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
02 styczeń 2019
Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...
Gość - Joanna Jak utworzyć własny szablon dla Joomla! nie dotykając kodu? EF4 cz.2
09 grudzień 2018
Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???
Gość - Informatyk Tworzenie bazy danych w CPanelu na Smarthost - instalacja Joomla!
19 listopad 2018
Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna
Gość - Sławomir DJ Image Slider
04 listopad 2018
co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?