Pierwsze spotkanie miłośników Joomla! na Dolnym Śląsku

Pierwsze spotkanie miłośników Joomla! na Dolnym Śląsku

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że Joomla! User Group Jawor z entuzjazmem i zapałem rozpoczyna swoją działalność :-)

Jeżeli mieszkasz na na Dolnym Śląsku i możesz przyjechać do Jawora, to serdecznie zapraszam Cię na pierwsze inauguracyjne spotkanie użytkowników Joomla! 

Grupa, której razem z Michałem Wargackim jestem współorganizatorem nosi oficjalną nazwę: Joomla! User Group Jawor (JUG Jawor) i zrzesza miłośników Joomla! z województwa dolnośląskiego. Czekamy jeszcze na potwierdzenie rejestracji grupy przez Open Source Matters i dodanie jej do głównego katalogu serwisu społeczności Joomla!

Kiedy odbędzie się to spotkanie? Już niebawem, 27 czerwca 2014 r. o godz. 16:00 w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego!

Jesteśmy grupą otwartą i każdy znajdzie tu swoje miejsce!

Nie trać czasu i już teraz zarejestruj się, aby wziąć udział w tym spotkaniu! Wstęp BEZPŁATNY!
Rejestracji możesz dokonać korzystając z formularza: JUG Jawor - Rejestracja (http://jug-jawor.joomla.pl/spotkania/jug-jawor/registration)

Próby zorganizowania lokalnych spotkań miłośników Joomla! odbywały się już od kilku lat, jednak dopiero pod koniec 2013 roku coś drgnęło! JUGI zaczęły pojawiać się, jak grzyby po deszczu ;-)

Odkąd organizowane są spotkania społeczności Joomla! z całej Polski, tzw, Joomla! Day Poland, zawsze gorąco i y wielkim entuzjazmem zachęcam do udziału wszystkich, którzy korzystają z Joomla!, nie ważne, czy są początkującymi użytkownikami, czy już mają jakieś doświadczenie!

Odkąd pojawiłem się na pierwszym takim spotkaniu - wówczas odbywało się ono w Poznaniu - wiem, że takie spotkania sprawiają, że spotyka się spora ilość osób pozytywnie nakręconych na punkcie Joomla!, a to powoduje niesamowitą energię, która wystarcza na bardzo długo. Wracasz z takiego spotkania i już po kilku dniach tęsknisz za Joomlacholikami :-)

W ubiegłym roku, miałem niebywałą przyjemność i zaszczyt poznać wiele osób, jednak chciałbym Ci przybliżyć jedną z nich: Danutę Idzik! Wyobraź sobie, że w ubiegłym roku namówiona przez przyjaciela Przemka Wróbla, po raz pierwszy spotkała się ze społecznością Joomla! w Łodzi na Joomla! Day. Dwa dni spędzone wspólnie z wieloma fantastycznymi ludźmi spowodowało, że Dana jest obecnie jedną z najbardziej aktywnych osób działających na rzecz społeczności Joomla! Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że to ona stała się iskrą do zainicjowania wszystkich lokalnych spotkań Joomla! User Group w Polsce :-)

Danuta Idzik

To właśnie Danuta, wspólnie z Przemkiem Wróblem i przy ogromnym wsparciu Michała Trzepizura, 14 grudnia 2013 r.  zorganizowali pierwsze w Polsce spotkanie Joomla! User Group Silesia w Katowicach. Czuję się trochę, jakbym miał w tym swój udział, ponieważ miałem zaszczyt być prelegentem podczas tego spotkania :-) Zobacz moją relację: Pierwsze w Polsce lokalne spotkanie miłośników Joomla!

Od tego czasu zostały zarejestrowane cztery kolejne grupy:

Teraz pora na Dolny Śląsk! I JAWOR!

Od dawna chciałem zorganizować takie spotkanie na swoim terenie. Mam nadzieję, że będzie udane ;-)

Zapewne zastanawiasz się, co to za spotkanie? Jaki jest cel takich spotkań? Generalnie: spotkać się, pogadać i czegoś się nauczyć ;-) Grupy takie tworzą osoby, które chcą się spotkać i pogadać na temat Joomla! (i nie tylko ;-)), a także podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. To grupa osób, która chce sobie nawzajem pomagać w rozwiązywaniu problemów napotkanych podczas swoich działań z Joomla! Wszyscy doskonale wiemy, że w grupie siła i jeden człowiek nie jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi możliwymi problemami! Dzięki takim spotkaniom jak te, możesz pomóc innym w rozwiązaniu ich problemów lub uzyskać pomoc od kogoś, kto potrafi rozwiązać Twój problem ;-)

Jak już wspomniałem na samym początku, jesteśmy grupą otwartą i każdy znajdzie tu swoje miejsce!

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tworzeniem serwisów WWW w oparciu o Joomla! lub nie wiesz, jak za pomocą Joomla! zaistnieć w sieci, przyjdź, porozmawiaj, spotkaj się z ludźmi, którzy wiedzą więcej!

Jeżeli masz już jakieś doświadczenie, prowadzisz firmę świadczącą usługi webmasterskie lub programujesz ciekawe aplikacje webowe, spotkania w ramach Joomla! User Group pomogą Ci nawiązać ciekawe kontakty, które mogą zaowocować długoletnią współpracą i popchną rozwój Twojej firmy do przodu!

Jeżeli mieszkasz w Jaworze, Legnicy, we Wrocławiu lub okolicy i chcesz poznać nowych ludzi, zdobyć nową wiedzę i doświadczenie lub przedyskutować wspólne działania na rzecz rozwoju Joomla!, to zarejestruj swój udział w najbliższym spotkaniu: 27.06.2014 r., godz. 16:00 - Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze, ul. Wrocławska 30A.

Nie ważne, czy mieszkasz w Jaworze, Legnicy, Wrocławiu i okolicach! Jeżeli chcesz przyjechać z dowolnego miejsca na świecie, ZAPRASZAMY!

Podczas piątkowego spotkania przewidzianych jest kilka prelekcji:

 • Danuta Idzik - Joomla społeczność – poznaj naszą Joomla! rodzinę, znajdź w niej swoje miejsce, zostań na zawsze!
 • Michał Wargacki - Slider na cztery sposoby - Smart Slider 2
 • Michał TrzepizurAutomatyczne kopie zapasowe w Joomla! na przykładzie Akeeba Backup
 • Sławomir Pieszczek - Jak kontrolować dostęp do treści i usług oferowanych przez Twój serwis

Po prelekcjach w PCKZiU, będzie jeszcze cały wieczór i być może noc na tzw. After Party, na którym będziemy mogli się bliżej poznać, pogadać, wymienić doświadczeniami, może coś zaplanować na przyszłość - zobaczymy ;-)

Jest jeszcze coś, tzw. wartość dodana ;-) Bardzo staramy się, aby pierwsze spotkanie JUG Jawor, było wyjątkowe! Cały czas rozmawiamy z Naszymi przyjaciółmi i przyjaciółmi przyjaciół na temat wsparcia naszego spotkania. Na dzień dzisiejszy wiemy już, że będzie sporo atrakcji!

Zobacz: nie dość, że całkowicie bezpłatnie możesz zdobyć wiedzę i pogadać z ludźmi związanymi z Joomla!, to jeszcze zapewniamy dodatkowe atrakcje w formie wielu nagród i bardzo atrakcyjnych kuponów rabatowych:

Nagroda główna od DJ-Extensions

 • nagroda specjalna w postaci zestawu kursów Joomla! 2.5 znajdujących się w ofercie wydawnictwa Strefa Kursów;
 • nagroda specjalna w postaci 100% zniżki na Złoty Pakiet subskrypcji fantastycznego, stworzonego i zoptymalizowanego specjalnie dla Joomla! programu JAMP;
 • nagrody specjalne w postaci 100% zniżki na subskrypcję Personal oraz dwie subskypcje Starter dla rozszerzenia Smart Slider 2;
 • książki wydawnictwa Helion:
 • każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy o wartości -50% na zakup Złotego Pakietu JAMP;
 • każdy uczestnik otrzyma bon rabatowy o wartości -30% na zakup rozszerzeń lub szablonów dostępnych na dj-extensions.com i joomla-monster.com;
 • każdy uczestnik otrzyma bon rabatowy o wartości -30% na zakup Smart Slidera 2;
 • każdy uczestnik będzie miał możliwość spróbować przepysznej, największej w okolicy pizzy jaką zagwarantowała nam Pizzeria Nisza;

Ilość miejsc jest ograniczona! Zatem nie trać czasu i już teraz zarejestruj się, aby wziąć udział w JUG Jawor!

Wstęp BEZPŁATNY!

Rejestracji możesz dokonać korzystając z formularza: JUG - Jawor Rejestracja (http://jug-jawor.joomla.pl/spotkania/jug-jawor/registration)

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?

Lokalizacja (Mapa)

Nowe wydanie Joomla! - jedno po drugim 2.5.21 i 2....
Kto mógł być, a nie był, ten DUPA!

Podobne wpisy

 

  By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.slawop.net/

  Najnowsze komentarze

  Gość - Studio Jak wybrać hosting dla Joomla!?
  13 wrzesień 2019
  Warto jeszcze dopisać punkt, żeby przy wyborze wybrać panel między DirectAdmin/cPanel. Niektóre hostingi mają swoje własne rozwiązania - czasami bardzo specyficzne, co niekoniecznie jest dobrą rzeczą
  Gość - Marek Szyfrowanie symetryczne a niesymetryczne
  09 czerwiec 2019
  "Klucz przekazany do publicznej wiadomości, nazywany jest kluczem publicznym lub jawnym. Może on być stosowany do szyfrowania lub deszyfrowania informacji otrzymanych od osoby, która go wygenerowała. ...
  Gość - Marek Tworzenie szablonów dla Joomla! Helix Ultimate
  10 maj 2019
  Witam, napotkałem problem pojawiający się przy zmianie kolorów tła czy czcionek oraz importowaniem ustawień. W pierwszym przypadku, po zmianie kolorów i ich zapisaniem, panel podglądu strony przeładow...
  Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
  03 styczeń 2019
  Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
  Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
  02 styczeń 2019
  Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...