NO STRESS!

Co dziennie wszyscy jesteśmy narażeni na wiele sytuacji stresowych - w codziennej pracy, jak i w życiu.

Od kilku dni słychać w mediach doniesienia o turystach oszukanych przez upadające biuro podróży, które mimo wiedzy, że nie jest w stanie funkcjonować, pobiertało od klientów opłaty za wymarzone wczasy!

Dzisiaj, najnowszy artykuł w jednym z portali brzmi: Setki Polaków utknęły w Egipcie. Kiedy wrócą? Przeczytasz w nim, że kulkaset turystów, którzy powierzyli organizację swoich wakacji biuru podróży Alba Tour, utknęło w Egipcie, ponieważ biuro podróży zawiesiło swoją działalność! Turyści wyrzucani są z hotelów i ściągani do kraju przez Urząd Marszałkowski.

Właśnie słucham wiadomości na RMFFM, że p. Magda wpłaciła 5 tyś. zł, że wcześniej wszystko sprawdziła i co? Załatwiała wczasy dla siebie i dla kilku swoich znajomych. Mąż się do nie nie odzywa i nie wie co ma powiedzieć swoim znajomym. Możesz sobie tylko wyobrazić, jaki stres ona przeżywa!

Dla mnie to sytuacja niepojęta! Na samą myśl o takiej sytuacji, że płacę grube pieniądze, oczekując spokojnego wypoczynku w wymarzonym ciepłym klimacie, jestem wyrzucany z hotelu jest niezwykle stresująca! Co więcej! Mam niewielkie szanse, lub żadne na odzyskanie swoich pieniędzy! Ciebie także stresuje ta sytuacja?

Jaki stres muszą przeżywać ci którzy tego doświadczają?

Czy Ty też tak masz, żę planując wakacje stresujesz się myśląc, czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik? W pracy się sresujesz, czy po urlopie będziesz mieć gdzie wrócić, bo przecież... KRYZYS! No i w końcu jeżeli uda się Tobie dotrzeć do miejsca wypoczynku... stresujesz się myśląc co dalej!

Często słyszysz porady: Zrelaksuj się! Wyluzuj! NO STRESS!

Łatwo powiedzieć, ale.. JAK TO ZROBIĆ?

Jakiś czas temu, kiedy sam przeżywałem mnóstwo sytuacji stresowych przed zakupem mieszkania, napisałem artykuł: Jak zapanować nad stresem?, w którym polecałem sprawdzone sposoby walki ze stresem proponowane przez Rafała Kołodzieja. Dzisiaj, nadal uważam, że jest to jedna z najlepszych pozycji, jakie z czystym sumieniem mogę Tobie polecić.

Jeżeli już czujesz, że wszystkie możliwe sposoby nie działają, a i tak serce czasami podchodzi Ci do gardła, to gorąco polecam sposoby Rafała Kołodzieja. Zachęcam do zapoznania się z nimi: NO STRESS.

Zobacz jedną z opinni na temat publikacji Rafała:

Zakupiłem aż 4 egzemplarze "No stress" Rafała Kołodzieja i rozdałem je moim przyjaciołom. Ta książka mi pomogła spojrzeć na stress z innej strony i znacznie go zmniejszyć. Z tej książki widać jednoznacznie, że stress to głównie problem naszej głowy i umiejętności racjonalnego spojrzenia na trudne sytuacje życiowe. Szczerze polecam tym, którzy żyją w stresie i tym, którzy nie chcą napotkać stresu w przyszłości.
(Piotr Rycewicz)

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Jak z odwlekacza stać się działaczem?
Wzrost liczby ataków w sieci!

Podobne wpisy

 

  By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.slawop.net/

  Najnowsze komentarze

  Gość - Studio Jak wybrać hosting dla Joomla!?
  13 wrzesień 2019
  Warto jeszcze dopisać punkt, żeby przy wyborze wybrać panel między DirectAdmin/cPanel. Niektóre hostingi mają swoje własne rozwiązania - czasami bardzo specyficzne, co niekoniecznie jest dobrą rzeczą
  Gość - Marek Szyfrowanie symetryczne a niesymetryczne
  09 czerwiec 2019
  "Klucz przekazany do publicznej wiadomości, nazywany jest kluczem publicznym lub jawnym. Może on być stosowany do szyfrowania lub deszyfrowania informacji otrzymanych od osoby, która go wygenerowała. ...
  Gość - Marek Tworzenie szablonów dla Joomla! Helix Ultimate
  10 maj 2019
  Witam, napotkałem problem pojawiający się przy zmianie kolorów tła czy czcionek oraz importowaniem ustawień. W pierwszym przypadku, po zmianie kolorów i ich zapisaniem, panel podglądu strony przeładow...
  Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
  03 styczeń 2019
  Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
  Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
  02 styczeń 2019
  Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...