A A A
  • Przeczytano: 3602
  • 0 komentarze
  • Drukuj
3602

Co dziennie wszyscy jesteśmy narażeni na wiele sytuacji stresowych - w codziennej pracy, jak i w życiu.

Od kilku dni słychać w mediach doniesienia o turystach oszukanych przez upadające biuro podróży, które mimo wiedzy, że nie jest w stanie funkcjonować, pobiertało od klientów opłaty za wymarzone wczasy!

Dzisiaj, najnowszy artykuł w jednym z portali brzmi: Setki Polaków utknęły w Egipcie. Kiedy wrócą? Przeczytasz w nim, że kulkaset turystów, którzy powierzyli organizację swoich wakacji biuru podróży Alba Tour, utknęło w Egipcie, ponieważ biuro podróży zawiesiło swoją działalność! Turyści wyrzucani są z hotelów i ściągani do kraju przez Urząd Marszałkowski.

Właśnie słucham wiadomości na RMFFM, że p. Magda wpłaciła 5 tyś. zł, że wcześniej wszystko sprawdziła i co? Załatwiała wczasy dla siebie i dla kilku swoich znajomych. Mąż się do nie nie odzywa i nie wie co ma powiedzieć swoim znajomym. Możesz sobie tylko wyobrazić, jaki stres ona przeżywa!

Dla mnie to sytuacja niepojęta! Na samą myśl o takiej sytuacji, że płacę grube pieniądze, oczekując spokojnego wypoczynku w wymarzonym ciepłym klimacie, jestem wyrzucany z hotelu jest niezwykle stresująca! Co więcej! Mam niewielkie szanse, lub żadne na odzyskanie swoich pieniędzy! Ciebie także stresuje ta sytuacja?

Jaki stres muszą przeżywać ci którzy tego doświadczają?

Czy Ty też tak masz, żę planując wakacje stresujesz się myśląc, czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik? W pracy się sresujesz, czy po urlopie będziesz mieć gdzie wrócić, bo przecież... KRYZYS! No i w końcu jeżeli uda się Tobie dotrzeć do miejsca wypoczynku... stresujesz się myśląc co dalej!

Często słyszysz porady: Zrelaksuj się! Wyluzuj! NO STRESS!

Łatwo powiedzieć, ale.. JAK TO ZROBIĆ?

Jakiś czas temu, kiedy sam przeżywałem mnóstwo sytuacji stresowych przed zakupem mieszkania, napisałem artykuł: Jak zapanować nad stresem?, w którym polecałem sprawdzone sposoby walki ze stresem proponowane przez Rafała Kołodzieja. Dzisiaj, nadal uważam, że jest to jedna z najlepszych pozycji, jakie z czystym sumieniem mogę Tobie polecić.

Jeżeli już czujesz, że wszystkie możliwe sposoby nie działają, a i tak serce czasami podchodzi Ci do gardła, to gorąco polecam sposoby Rafała Kołodzieja. Zachęcam do zapoznania się z nimi: NO STRESS.

Zobacz jedną z opinni na temat publikacji Rafała:

Zakupiłem aż 4 egzemplarze "No stress" Rafała Kołodzieja i rozdałem je moim przyjaciołom. Ta książka mi pomogła spojrzeć na stress z innej strony i znacznie go zmniejszyć. Z tej książki widać jednoznacznie, że stress to głównie problem naszej głowy i umiejętności racjonalnego spojrzenia na trudne sytuacje życiowe. Szczerze polecam tym, którzy żyją w stresie i tym, którzy nie chcą napotkać stresu w przyszłości.
(Piotr Rycewicz)

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Oceń ten wpis:
Oznaczone w: stres
URL Trackback dla tego wpisu na blogu

Nauczyciel przedmiotów informatycznych w szkole ponadgimnazjalnej.


Pierwszy Certyfikowany Administrator Joomla! w Polsce.


Autor książek i e-booków na temat Joomla!. Autor bloga: www.slawop.net, w którym porusza zagadnienia związane z CMS Joomla! i wykorzystaniu go, jako fantastycznego narzędzia, które ułatwia innym tworzenie ich własnego miejsca w sieci.


Prowadzi własną firmę świadczącą usługi związane z tworzeniem oraz administrowaniem serwisów opartych o CMS Joomla!


Współorganizator Joomla! User Group Jawor


Uwielbia ekstremalnie szybką jazdę na rolkach! Fan rozwoju osobistego i ciągłych zmian :-)


I love Joomla! Why?


Because Joomla! is Doing Great Things with Great People :-)


And My favourite sentence:Don't Let Anybody Steal Your Dreams!


Komentarze

  • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw komentarz

Gość
Gość środa, 19 grudzień 2018

Najnowsze komentarze

Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???

Joanna

Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna :)

Informatyk

co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?

Sławomir
05.11.2018 w DJ Image Slider

Właśnie, powinien się pojawić … . Oczywiście skorzystam z rady i zapytam u źródeł. Jeśli dowiem się czegoś mądrego, podzielę się wiedzą, może komuś się przyda. Dziękuję, pozdrawiam, Andrzej

Andrzej
Andrzeju, jeżeli w Ustawieniach podstawowych w zakładce Narzędzia na stronie w polu Powrót do góry masz aktywny przycisk Włączone, to taki przycisk powinien pojawić się u Ciebie na stronie już po prze...