By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.slawop.net/

Masz pomysł na e-biznes?

Jak samodzielnie założyć sklep internetowy bez dużej gotówki na starcie - okładkaPowiem szczerze, że od jakiegoś czasu myślę coraz poważniej nad tzw. e-biznesem. A ty?

Jednak jak pomyślę ile problemów się z tym wiąże, to do głowy przychodzi wiele argumentów, aby się za to nie brać :-( Na przykład takie:

  • w internecie jest już tyle sklepów, że nie mam szans na przebicie się i większą sprzedaż;
  • Nie mam pojęcia, jak się za to zabrać, by ten pomysł wypalił bez dużych pieniędzy na starcie;

I tak naprawdę te dwie myśli, mogą powstrzymać Cię przed uruchomieniem i prowadzeniem własnego dochodowego biznesu.

Parę lat temu chłonąłem różne książki na ten temat i czasami miałem wrażenie, że  nie ogarniam tego wszystkiego!

Teraz mam niemal pewność, że własny biznes jest dla mnie największą szansą na osiągnięcie niezależności finansowej.

Jeżeli Ty również masz podobne przekonania i nie bardzo wiesz czy teraz jest dobry moment na e-biznes i chcesz poznać gotowe rozwiązania na ominięcie przeszkód w prowadzeniu własnego dochodowego sklepu internetowego, to zaglądnij do świetnego e-booka "Jak samodzielnie założyć sklep internetowy, bez dużej gotówki na starcie".

Swój e-biznes możesz uruchomić w dowolnym momencie.

Nie musisz rzucać pracy, by zacząć budować własny, niezależny biznes.

Dzięki tej publikacji poznasz drogę, która może cię doprowadzić do realizacji twojego celu. Czy nią pójdziesz – to już zależy od ciebie ;-)

P.S.
Oto jeden z komentarzy do tego e-booka: "Obowiązkowa pozycja dla każdego kto planuje założyć własny biznes w internecie. Mnóstwo porad i gotowych rozwiązań. Dla mnie super. Polecam."
Tutaj dowiesz się więcej
 

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Wyszukiwarka indeksująca - Mapy treści i Filtry wy...
Jak zdać egzamin?

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Iwona (website) w środa, 12 marzec 2014 22:37

Sklep internetowy to dosyć duże wyzwanie. I nie chodzi tu o sprawy techniczne które możesz zlecić. Przy sklepie internetowym jest bardzo dużo roboty. Jeśli masz stały towar to pół biedy, gorzej jeśli towar jest zmienny. Bardzo dużo czasu zajmuje opis przedmiotu, zrobienie zdjęć (profesjonalnych), obróbka. Potem trzeba ciągle odpowiadać na tysiąc pytań klientów i na koniec wysyłać towar, co jest również bardzo czasochłonne. A wszystko to nie ma dochodu pasywnego. Za każdy razem musisz ten towar wysyłać i masz za to płacone raz.
Dużo lepszym pomysłem na ebiznes są programy partnerskie, najlepiej wielopoziomowe, i co bardzo ważne ABONAMENTOWE, gdzie budujesz też zespół. W tym wypadku kiedy raz znajdziesz klienta na produkt (a robisz to tylko przez internet), on płaci co miesiąc abonament. Tym sposobem masz dochód pasywny.

Sklep internetowy to dosyć duże wyzwanie. I nie chodzi tu o sprawy techniczne które możesz zlecić. Przy sklepie internetowym jest bardzo dużo roboty. Jeśli masz stały towar to pół biedy, gorzej jeśli towar jest zmienny. Bardzo dużo czasu zajmuje opis przedmiotu, zrobienie zdjęć (profesjonalnych), obróbka. Potem trzeba ciągle odpowiadać na tysiąc pytań klientów i na koniec wysyłać towar, co jest również bardzo czasochłonne. A wszystko to nie ma dochodu pasywnego. Za każdy razem musisz ten towar wysyłać i masz za to płacone raz. Dużo lepszym pomysłem na ebiznes są programy partnerskie, najlepiej wielopoziomowe, i co bardzo ważne ABONAMENTOWE, gdzie budujesz też zespół. W tym wypadku kiedy raz znajdziesz klienta na produkt (a robisz to tylko przez internet), on płaci co miesiąc abonament. Tym sposobem masz dochód pasywny.
Gość - Marcin R. w sobota, 15 marzec 2014 15:38

Ebiznes może opierać się przecież na dobrach wirtualnych. W ten sposób odchodzą od nas koszty wysyłki, magazynowania, a i przecież jeden plik można sprzedawać w nieskończoność. Mogą to być ebooki, skrypty, mini-poradniki, szablony, grafiki, usługi (za pomocą programów partnerskich lub równie dobrze "naszej produkcji"). Do większości z nich można tak skonfigurować system, by ten w większości robił wiele rzeczy za nas. Przy dobrym pomyśle można zainwestować w programistę, by ten wykonał odpowiedni skrypt do Joomli! (jeśli nie ma takiego, który nam odpowiada), następnie zatrudnić inną osobę by ta sformułowała opisy, inna by wypozycjonowała stronę. To wszystko można wykonać za pośrednictwem serwisu freelancer.com. Własny biznes wymaga kosztów, ale ten serwis wg. mnie ogranicza je do niezbędnego minimum.
Podsumowując: prosty sklep internetowy tylko na początku wymaga sporo nakładu pracy, dobry system potrafi uporać się z bolączkami wielu sklepów, które mogłyby (ale nie chcą) ułatwić sobie pracy. Tak jak napisał Pan Sławek, nie trzeba z tego powodu rzucać pracy.

Wystarczy dobry pomysł!

Pozdrawiam.

Ebiznes może opierać się przecież na dobrach wirtualnych. W ten sposób odchodzą od nas koszty wysyłki, magazynowania, a i przecież jeden plik można sprzedawać w nieskończoność. Mogą to być ebooki, skrypty, mini-poradniki, szablony, grafiki, usługi (za pomocą programów partnerskich lub równie dobrze "naszej produkcji"). Do większości z nich można tak skonfigurować system, by ten w większości robił wiele rzeczy za nas. Przy dobrym pomyśle można zainwestować w programistę, by ten wykonał odpowiedni skrypt do Joomli! (jeśli nie ma takiego, który nam odpowiada), następnie zatrudnić inną osobę by ta sformułowała opisy, inna by wypozycjonowała stronę. To wszystko można wykonać za pośrednictwem serwisu freelancer.com. Własny biznes wymaga kosztów, ale ten serwis wg. mnie ogranicza je do niezbędnego minimum. [b]Podsumowując[/b]: prosty sklep internetowy tylko na początku wymaga sporo nakładu pracy, dobry system potrafi uporać się z bolączkami wielu sklepów, które mogłyby (ale nie chcą) ułatwić sobie pracy. Tak jak napisał Pan Sławek, nie trzeba z tego powodu rzucać pracy. :)[b]Wystarczy dobry pomysł![/b]Pozdrawiam. :)
Gość
wtorek, 14 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Najnowsze komentarze

Gość - Studio Jak wybrać hosting dla Joomla!?
13 wrzesień 2019
Warto jeszcze dopisać punkt, żeby przy wyborze wybrać panel między DirectAdmin/cPanel. Niektóre hostingi mają swoje własne rozwiązania - czasami bardzo specyficzne, co niekoniecznie jest dobrą rzeczą
Gość - Marek Szyfrowanie symetryczne a niesymetryczne
09 czerwiec 2019
"Klucz przekazany do publicznej wiadomości, nazywany jest kluczem publicznym lub jawnym. Może on być stosowany do szyfrowania lub deszyfrowania informacji otrzymanych od osoby, która go wygenerowała. ...
Gość - Marek Tworzenie szablonów dla Joomla! Helix Ultimate
10 maj 2019
Witam, napotkałem problem pojawiający się przy zmianie kolorów tła czy czcionek oraz importowaniem ustawień. W pierwszym przypadku, po zmianie kolorów i ich zapisaniem, panel podglądu strony przeładow...
Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
03 styczeń 2019
Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
02 styczeń 2019
Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...