JoomlaDay! Poland 2015 - musisz tam być!

JoomlaDay! Poland 2015 - musisz tam być!

Tegoroczna edycja JoomlaDay! Poland będzie wyjątkowa! Po pierwsze dlatego, że odbędzie się w 10 rocznicę powstania CMS Joomla!, po drugie, dlatego, że będzie w wyjątkowym miejscu a po trzecie, będzie można spotkać wielu fantastycznych ludzi!

W tym roku spotykamy się 26-27 września 2015 w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym, jak sama nazwa wskazuje w Gdańsku ;-) To dwudniowe spotkanie użytkowników, programistów, grafików, developerów, administratorów i miłośników CMS Joomla! organizowane przez liderów polskiej społeczności Joomla! pod patronatem Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

Uczestnicząc w JoomlaDay! Poland, masz niespotykaną dotąd możliwość czerpania z wiedzy od innych użytkowników, a także największych liderów Joomla! To jedyna taka okazja w roku, kiedy możesz dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami Joomla! z całego świata.

Jeżeli prowadzisz firmę, to JoomlaDay! jest dla Ciebie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i kreacji swojego wizerunku.

Poza tym wszystkim, jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt - integracja! Bo jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do nawiązania nowych kontaktów, poznania nowych osób, spotkania się twarzą w twarz z osobami, które być może znasz tylko z internetu. Dla osób, które przyjeżdżają po raz kolejny, to długo wyczekiwana możliwość spotkania z przyjaciółmi :-) Na pewno będzie także okazja do wspólnej zabawy w sympatycznym otoczeniu i miłym towarzystwie!

Jeżeli obawiasz się, czy takie spotkanie jest dla Ciebie, to powiem tak: spotkanie to jest dla KAŻDEGO, kto ma do czynienia z Joomla! - zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Polecam artykuł: Dla kogo jest JoomlaDay.

Jeżeli korzystasz z Joomla! i chcesz pogłębiać swoją wiedzę w tym zakresie, to po prostu nie może Ciebie zabraknąć na tym spotkaniu!

Zresztą po ostatnim spotkaniu opisując swoje wrażenia napisałem dosyć dobitnie, że ten kto mógł być a nie był, ten DUPA ;-) Więc nie bądź D... i zostań Joomler-em lub Joomler-ką ;-)

Aby nie być gołosłownym, polecam Ci swoje relacje z poprzednich edycji JoomlaDay! Poland:

Dlaczego tak bardzo Cię do tego namawiam? Bo wiem, jak wiele może się zmienić. Jest wiele przykładów osób, które po takim spotkaniu przekonało się, że to nie tylko jakaś tam Joomla!, że obok tego wszystkiego ważniejsi są ludzie. Jedną z takich osób jest Danuta Idzik, którą miałem przyjemność spotkać podczas JoomlaDay! 2013 w Łodzi. Dzisiaj Danuta jest w gronie osób organizujących JoomlaDay! Poland. Będąc w Gdańsku będziesz mieć możliwość poznania jej i przekonania się jak swoim entuzjazmem zaraża innych ;-) Gorąco polecam Ci wywiad, jaki przeprowadziłem z Danutą: Moja przygoda z Joomla! - Danuta Idzik.

Program prelekcji i sami prelegenci mówią same za siebie. Będzie się działo! Będzie obecnych wiele osób ze świata Joomla!, m.in.:

 • Stefan Wajda - współtwórca i lider Polskiego Centrum Joomla, Prezes Fundacji PCJ Otwarte Źródła;
 • Michał Trzepizur - współzałożyciel i wiceprezes Fundacji PCJ Otwarte Źródła oraz administrator witryn Polskiego Centrum Joomla i twórca fantastycznego programu JAMP;
 • Paweł Frankowski - autor wielu książek dotyczących CMS Joomla!;
 • Andrzej Herzberg - twórca i współwłaściciel serwisu Design-Joomla.pl, a także współwłaściciel Joomla-Monster.com i DJ-Extensions.com. To właśnie jego ekipa stworzyła rewelacyjny framework EF4, dzięki któremu możesz tworzyć własne szablony do Joomla! nie posiadając umiejętności programistycznych.
 • Marcin Merchel - programista w Joomla-Monster.pl, współtwórca frameworka EF4;
 • Sebastian Dajnowiec - od lat związany z Joomla!, współorganizator JoomlaDay! Poland, członek Zespołu Pomocy i Konsultacji Polskiego Centrum Joomla! oraz właściciel portalu WspieramBiznes.pl, na którym aktywnie wspiera przedsiębiorców;
 • Wojciech Klocek - Webdesigner i programista związany z Joomla od czasów Mambo. Od długiego czasu zajmujący się tworzeniem stron internetowych, właściciel serwisu morphic.pl;
 • Tomasz Dziuda - główny programista w firmie GavickPro, współorganizator Joomla! Day;

Prelegenci JoomlaDay! Poland 2015

Zobacz wszystkich prelegentówJoomlaDay! Poland 2015.

Na świecie tego typu spotkania odbywają się regularnie od wielu lat i cieszą się ogromną popularnością. Zobacz, w jakich krajach odbywają się konferencje w ramach Joomla!Day: The Joomla! Events Site.

Prezentacje, prelekcje i debaty podzielone są na dwie części: Dzień Biznesu, które odbędą się w sobotę 26 września oraz Dzień Społeczności, które odbędą się w niedzielę 27 września.

Jeżeli korzystasz z CMS Joomla!, to nie może zabraknąć Ciebie na tym wydarzeniu!

Business Day (Dzień Biznesu), to spotkania poświęcone wykorzystaniu Joomla! przez profesjonalistów i przedsiębiorców, projektantów witryn, programistów, projektantów szablonów i tych wszystkich, którzy są zainteresowani wykorzystaniem Joomla! w swojej działalności.

O charakterze tego dnia zadecydują cztery kluczowe punkty:

 • Debaty biznesowe;
 • Twoje 5 minut;
 • Joomla! Biznes Club - Konwencja Założycielska;
 • Sieciowanie;

Więcej na ten temat przeczytasz w serwisie JoomlaDay: Dzień Biznesu.

Mam nadzieję, że uda mi przedstawić jedną ze swoich koncepcji biznesu z Joomla! Jak zarabiać na rozdawaniu. Czy jest to w ogóle możliwe? Na to pytanie spróbuję udzielić odpowiedzi :-)

Community Day (Dzień Społeczności), to możliwość spotkania użytkowników i entuzjastów stosujących Joomla! w swoich projektach - wydawców, administratorów, redaktorów serwisów internetowych, projektantów, programistów i tych wszystkich, którzy interesują się Joomla! W tym dniu przewidziane są różnego rodzaju prezentacje i warsztaty zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Niezależnie, czy jesteś początkującym użytkownikiem  Joomla!, czy już doświadczonym, na pewno znajdziesz coś dla siebie! 

Podczas tego dnia ważne będą trzy kluczowe punkty:

 • JUG-i zapraszają;
 • Debaty społeczności;
 • Plebiscyt Wolontariusze 10-lecia

Więcej na ten temat przeczytasz w serwisie JoomlaDay: Dzień Społeczności.

Wsparcie dla Joomla! Day Poland udzieliło wielu sponsorów, takich jak:

 • Gdański Park Naukowo - Technologiczny - partner organizacyjny;
 • Joomla-Monster.com - główny sponsor;
 • Akeeba LTD - złoty sponsor;
 • SEBLOD - złoty sponsor;
 • Acyba - srebrny sponsor;
 • HijaShop - brązowy sponsor;
 • IT Proffesional - patron medialny;
 • IT w Edukacji - patron medialny;
 • Brand24 - partner technologiczny

Pełną listę sponsorów znajdziesz w serwisie Joomla! Day: Sponsorzy.

Jeżeli nadal masz wątpliwości, czy warto spotkać się w Gdańsku, to zapoznaj się z relacjami z poprzednich edycji JoomlaDay! Poland,

W tym roku został zmieniony system opłat za uczestnictwo i do wyboru jest aż 16 pakietów rejestracyjnych uczestnika JoomlaDay! Poland. Pakiet minimum, to jedyne 70 zł, natomiast pakiet super (wyżywienie, pamiątki, gadżety, udział w imprezie integracyjnej) kosztuje 250,00 zł. Więcej na temat pozostałych pakietów przeczytasz na stronie: Rejestracja uczestników.

Kup bilet na JoomlaDay Poland 2015

Lista miejsc jest ograniczona, więc jeżeli chcesz tam być, to zgłoś swój udział w JoomlaDay Poland 2015!

Ja decyzję już podjąłem ;-) A Ty?

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?

Przygotuj się do ważnej aktualizacji Joomla!
Edytor Joomla wycina puste znaczniki HTML

Podobne wpisy

 

  By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.slawop.net/

  Najnowsze komentarze

  Gość - Studio Jak wybrać hosting dla Joomla!?
  13 wrzesień 2019
  Warto jeszcze dopisać punkt, żeby przy wyborze wybrać panel między DirectAdmin/cPanel. Niektóre hostingi mają swoje własne rozwiązania - czasami bardzo specyficzne, co niekoniecznie jest dobrą rzeczą
  Gość - Marek Szyfrowanie symetryczne a niesymetryczne
  09 czerwiec 2019
  "Klucz przekazany do publicznej wiadomości, nazywany jest kluczem publicznym lub jawnym. Może on być stosowany do szyfrowania lub deszyfrowania informacji otrzymanych od osoby, która go wygenerowała. ...
  Gość - Marek Tworzenie szablonów dla Joomla! Helix Ultimate
  10 maj 2019
  Witam, napotkałem problem pojawiający się przy zmianie kolorów tła czy czcionek oraz importowaniem ustawień. W pierwszym przypadku, po zmianie kolorów i ich zapisaniem, panel podglądu strony przeładow...
  Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
  03 styczeń 2019
  Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
  Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
  02 styczeń 2019
  Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...