A A A

2000 FANÓW na Facebooku!

przez w Różne
 • Przeczytano: 3298
 • 0 komentarze
 • Drukuj
3298
2000 FANÓW na Facebooku!

Właśnie fanpage slawop.NET osiągnął 2000 FANÓW!

Pragnę serdecznie podziękować za Wasze wsparcie i zainteresowanie! Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie tutaj znajdować mnóstwo interesującej wiedzy!

2000 fanów na Facebooku

SERDECZNIE DZIĘKI!
JESTEŚCIE JOOMLASTYCZNI :-)

Dziękuję wszystkim obserwującym fanpage slawop.NET i trzymam kciuki, żeby udało Wam się zrealizować wszystkie Wasze projekty.

Dd kilku lat jestem zakochany w CMS Joomla! :-) Tematyka bloga skupia się głównie wokół tego fantastycznego narzędzia oraz ludzi, których łączy wspólna pasja oraz chęć ciągłego rozwoju i nieustannej nauki!

Polubienie mojego fanpage, to pierwszy krok w kierunku naszej, dużo lepszej relacji. Mam nadzieję, wieloletniej i opartej na zdrowych i solidnych zasadach wzajemnego poszanowania i szacunku.

Na blogu znajdziesz sporo porad dla zupełnie początkujących użytkowników Joomla!, jak i dla tych, którzy wiedzą już co nieco na ten temat. Coraz więcej pojawiać się będzie tematów związanych z szablonami, projektowaniem wyglądu i różnymi ciekawymi rozszerzeniami zwiększającymi funkcjonalność serwisu.

Od czasu do czasu poruszam także zagadnienia związane z Psychologią sukcesu i E-biznesem. Są to tematy, które od wielu lat fascynują mnie i dzięki nim jestem tym kim jestem ;-)

W serwisie znajdziesz:

Jeżeli korzystasz z Facebooka, masz podobne zainteresowania - ZAPRASZAM!

Polub Nas na Facebooku

Wejdź na mój profil: https://www.facebook.com/slawopnet i kliknij Lubię to!

Acha, pamiętaj tylko o kilku bardzo ważnych zasadach:

 • zanim zaczniesz pisać do mnie, zanim poznamy się osobiście, poczytaj moje teksty lub obejrzyj moje wideo (kanał YouTube). Mam nadzieję, że wówczas zbudujesz sobie pewien obraz i zdecydujesz, czy chcesz mnie poznać na żywo;
 • pamiętaj, że różne media w sieci rządzą się swoimi prawami i przedstawiają różne treści, przez co ludzie czasami są zdziwieni, kiedy kogoś poznają i mają odczucie, że jest jakiś inny. Tymczasem najczęściej jest to kwestia innego kontekstu, fotek, filmów, czy wpisów. Zachęcam Cię wobec tego do:
  • czytania bloga: www.slawop.net (koniecznie zapisz się do newslettera - przycisk w menu na górze, lub pod każdym artykułem);
  • odwiedzania Pinteresta (sporo fajnych zdjęć związanych z Joomla! i moimi zainteresowaniami);
  • czytania Twittera (luźne rozmowy i czasami ciekawe linki), mój login: @slawop;

To czego OCZEKUJĘ od Ciebie to lajkowania, komentowania i udostępniania.

Poświęcam swój czas, energię i często życie rodzinne, aby pomagać innym zaistnieć w sieci i poznawać tajniki Joomla! Nie chcę relacji gdzie tylko jedna ze stron coś od siebie daje! To nie ma sensu, ponieważ to nie jest zdrowa relacja - to relacja pasożytnicza!

Nie potrzebuję tysiąca pseudo-fanów! No bo po co? Aby zrobić sztuczny tłum? To nie dla mnie, wolę pozostawić przestrzeń dla ludzi, którzy wzajemnie się wzbogacają i inspirują do jeszcze lepszych efektów ;-)

Jeżeli to, co Ci oferuję nie jest dla Ciebie interesujące, nie nadajemy na tej samej fali, to po prostu odejdź i znajdź kogoś, z kim możesz nawiązać trwałe relacje.

Jeżeli jednak chcesz pozostać, bo czujesz, że to, co oferuję jest dla Ciebie - daj coś od siebie!

Ja w zamian za to, odwdzięczam się dzieląc z Tobą moim życiem prywatnym i biznesowym.

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?

Oceń ten wpis:
URL Trackback dla tego wpisu na blogu

Nauczyciel przedmiotów informatycznych w szkole ponadgimnazjalnej.


Pierwszy Certyfikowany Administrator Joomla! w Polsce.


Autor książek i e-booków na temat Joomla!. Autor bloga: www.slawop.net, w którym porusza zagadnienia związane z CMS Joomla! i wykorzystaniu go, jako fantastycznego narzędzia, które ułatwia innym tworzenie ich własnego miejsca w sieci.


Prowadzi własną firmę świadczącą usługi związane z tworzeniem oraz administrowaniem serwisów opartych o CMS Joomla!


Współorganizator Joomla! User Group Jawor


Uwielbia ekstremalnie szybką jazdę na rolkach! Fan rozwoju osobistego i ciągłych zmian :-)


I love Joomla! Why?


Because Joomla! is Doing Great Things with Great People :-)


And My favourite sentence:Don't Let Anybody Steal Your Dreams!


Komentarze

 • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw komentarz

Gość
Gość poniedziałek, 17 grudzień 2018

Najnowsze komentarze

Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???

Joanna

Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna :)

Informatyk

co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?

Sławomir
05.11.2018 w DJ Image Slider

Właśnie, powinien się pojawić … . Oczywiście skorzystam z rady i zapytam u źródeł. Jeśli dowiem się czegoś mądrego, podzielę się wiedzą, może komuś się przyda. Dziękuję, pozdrawiam, Andrzej

Andrzej
Andrzeju, jeżeli w Ustawieniach podstawowych w zakładce Narzędzia na stronie w polu Powrót do góry masz aktywny przycisk Włączone, to taki przycisk powinien pojawić się u Ciebie na stronie już po prze...