2000 FANÓW na Facebooku!

2000 FANÓW na Facebooku!

Właśnie fanpage slawop.NET osiągnął 2000 FANÓW!

Pragnę serdecznie podziękować za Wasze wsparcie i zainteresowanie! Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie tutaj znajdować mnóstwo interesującej wiedzy!

2000 fanów na Facebooku

SERDECZNIE DZIĘKI!
JESTEŚCIE JOOMLASTYCZNI :-)

Dziękuję wszystkim obserwującym fanpage slawop.NET i trzymam kciuki, żeby udało Wam się zrealizować wszystkie Wasze projekty.

Dd kilku lat jestem zakochany w CMS Joomla! :-) Tematyka bloga skupia się głównie wokół tego fantastycznego narzędzia oraz ludzi, których łączy wspólna pasja oraz chęć ciągłego rozwoju i nieustannej nauki!

Polubienie mojego fanpage, to pierwszy krok w kierunku naszej, dużo lepszej relacji. Mam nadzieję, wieloletniej i opartej na zdrowych i solidnych zasadach wzajemnego poszanowania i szacunku.

Na blogu znajdziesz sporo porad dla zupełnie początkujących użytkowników Joomla!, jak i dla tych, którzy wiedzą już co nieco na ten temat. Coraz więcej pojawiać się będzie tematów związanych z szablonami, projektowaniem wyglądu i różnymi ciekawymi rozszerzeniami zwiększającymi funkcjonalność serwisu.

Od czasu do czasu poruszam także zagadnienia związane z Psychologią sukcesu i E-biznesem. Są to tematy, które od wielu lat fascynują mnie i dzięki nim jestem tym kim jestem ;-)

W serwisie znajdziesz:

Jeżeli korzystasz z Facebooka, masz podobne zainteresowania - ZAPRASZAM!

Polub Nas na Facebooku

Wejdź na mój profil: https://www.facebook.com/slawopnet i kliknij Lubię to!

Acha, pamiętaj tylko o kilku bardzo ważnych zasadach:

  • zanim zaczniesz pisać do mnie, zanim poznamy się osobiście, poczytaj moje teksty lub obejrzyj moje wideo (kanał YouTube). Mam nadzieję, że wówczas zbudujesz sobie pewien obraz i zdecydujesz, czy chcesz mnie poznać na żywo;
  • pamiętaj, że różne media w sieci rządzą się swoimi prawami i przedstawiają różne treści, przez co ludzie czasami są zdziwieni, kiedy kogoś poznają i mają odczucie, że jest jakiś inny. Tymczasem najczęściej jest to kwestia innego kontekstu, fotek, filmów, czy wpisów. Zachęcam Cię wobec tego do:
    • czytania bloga: www.slawop.net (koniecznie zapisz się do newslettera - przycisk w menu na górze, lub pod każdym artykułem);
    • odwiedzania Pinteresta (sporo fajnych zdjęć związanych z Joomla! i moimi zainteresowaniami);
    • czytania Twittera (luźne rozmowy i czasami ciekawe linki), mój login: @slawop;

To czego OCZEKUJĘ od Ciebie to lajkowania, komentowania i udostępniania.

Poświęcam swój czas, energię i często życie rodzinne, aby pomagać innym zaistnieć w sieci i poznawać tajniki Joomla! Nie chcę relacji gdzie tylko jedna ze stron coś od siebie daje! To nie ma sensu, ponieważ to nie jest zdrowa relacja - to relacja pasożytnicza!

Nie potrzebuję tysiąca pseudo-fanów! No bo po co? Aby zrobić sztuczny tłum? To nie dla mnie, wolę pozostawić przestrzeń dla ludzi, którzy wzajemnie się wzbogacają i inspirują do jeszcze lepszych efektów ;-)

Jeżeli to, co Ci oferuję nie jest dla Ciebie interesujące, nie nadajemy na tej samej fali, to po prostu odejdź i znajdź kogoś, z kim możesz nawiązać trwałe relacje.

Jeżeli jednak chcesz pozostać, bo czujesz, że to, co oferuję jest dla Ciebie - daj coś od siebie!

Ja w zamian za to, odwdzięczam się dzieląc z Tobą moim życiem prywatnym i biznesowym.

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?

Joomla! w Politechnice Śląskiej
Jak umieścić video w Joomla! - DJ-Embed Light
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Najnowsze komentarze

Gość - Andy SSL i Joomla! w Smarthost
03 styczeń 2019
Dzięki, jak zwykle dobra robota! Warto dodać, że instalacja certyfikatu SSL nie zapewnia bezpieczeństwa transmisji danych. To jest możliwe po wdrożeniu polityki bezpieczeństwa w firmie. Co do SSL - to...
Gość - Henryk Jak utworzyć menu poziome w szablonie protostar?
02 styczeń 2019
Robię punkt po punkcie i nie wyświetla się poziome menu Nie wiem gdzie tkwi błąd i co robię źle?Jeśli to możliwe to proszę o pomocps. posiadam książkę "Joomla! 3x" i tu również niema pomocy Pozdrawiam...
Gość - Joanna Jak utworzyć własny szablon dla Joomla! nie dotykając kodu? EF4 cz.2
09 grudzień 2018
Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić układ top-bar i tej linii, w której jest logo? Tam niby są flexibloki ale nie można zmienić ich szerokości, a tego potrzebuję bardzo. Jak tego dokonać???
Gość - Informatyk Tworzenie bazy danych w CPanelu na Smarthost - instalacja Joomla!
19 listopad 2018
Dziękuje za ten wpis joomla zawsze była dla mnie problematyczna
Gość - Sławomir DJ Image Slider
04 listopad 2018
co robić? Zdjęcia wyświetlają się pionowo, jedno pod drugim. Żadna zmiana w opcjach, nic nie daje??? Pomożecie?