Aby wyświetlić napisy kliknij w odtwarzaczu ikonkę: YouTube - ikonka włączania/wyłączania napisów

Jeżeli korzystasz z własnego szablonu, to teraz jest pora na to, żeby go zainstalować.

Instalacja szablonu nie różni się niczym od instalacji jakiegokolwiek rozszerzenia Joomla!. Pamiętaj tylko, aby wybrać szablon przeznaczony dla najnowszej wersji Joomla! z serii 3. Wystarczy, że klikniesz w menu Rozszerzenia pozycję Instalacje, a następnie w polu Plik paczki rozszerzenia klikniesz przycisk Wybierz plik, wybierzesz plik i naciśniesz przycisk Wczytaj plik i zainstaluj. Ja teraz tego nie będę robił, dlatego że korzystam z domyślnego szablonu, który zawarty jest w instalacji Joomla!.

Jeżeli zainstalujesz szablon to pamiętaj, aby zdefiniować go jako domyślny, czyli menu Rozszerzenia -> Szablony, a następnie w kolumnie Domyślny kliknij gwiazdkę dla zainstalowanego szablonu. W moim wypadku ja skorzystam z szablonu beez3.

Watro pamiętać, że bardzo wiele szablonów posiada dodatkowe opcje konfiguracyjne, no to trzeba by było sprawdzić, czy wszystkie ustawienia są prawidłowe i w razie potrzeby je zdefiniować.

W przypadku szablonu, z którego korzystam należało by sprawdzić, czy rozmiary są takie jakie powinny być, czy wszystkie pola są tak wypełnione, tak zdefiniowane jak tego sobie życzysz.

Po sprawdzeniu i skonfigurowaniu dodatkowych pól szablonu, zapisz wprowadzone zmiany.

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email: